İpv6 merak

Abiler ipv6’nın son durumu nedir, dağıtılıyor mu talepmi etmek lazım btk onayı mı bekleniyor?

Merhaba,
IPv6 talebiniz varsa destek kaydı oluşturup atama yapılmasını isteyebilirsiniz.

1 Beğeni

Bende aktif ama çalıďmıyor test yapinca desteklemiyor diyor ve telefonda instagram mackik gibi bazi uygulamalara girmiyor

1 Beğeni

O sorun bendede mevcut Türk Telekom altyapısı kullandığım için Türk Telekom geçiş yapmadığı sürece ıp v6 olmazmış TurkNet öyle kullanıyorum

Bu sorunlar modeminiz ile ilgili maalesef. Aktif olduğu günden beri sorunsuzca kullanıyorum.

Kendi modemin var dimi o yüzden sorunsuz kullanıyorsun Türk Telekom modem kullandığım için ben de kullanamıyorum @BLackOwL

1 Beğeni

Peki kral ben zyxel 1312 b10d modem kullanıyorum. İnternette İpv6 desteklemiyor yazıyor fakat modem ayarlarında mevcut bı şekilde destekliyor mu?

Tp-link arciher c5 v modeli arayüzü gibi geldi aklıma @Aliikanatt

Vmg3625 te sorunsuz ama günlük internet kullanımın da bütün web sitelerini ipv6 desteği olmadığı için şuan için verimli bir seçenek değil malesef😔

2 Beğeni

Ben ipv6 yı destek kaydı alıp açtırdım fakat etkinleştiremedim sanırım modemde gözüküyor fakat testlerde gözükmüyor

Modeminizin marka modelini öğrenebilirmiyim.

Marka modeli Zyxel 1312 vmg b10d

Modeminizde yüklü yazılım sürümünü öğrenebilir miyim.

Tabi V5.13(ABDS.7)C0

Bu size vereceğim konuda ki yönergeleri uygulayarak denermisiniz.
Link

1 Beğeni

1.2 defa denedim aynı şeyleri olmadı malesef

Merhabalar, süreç içerisinde vermiş olduğun destek için teşekkürler @KASPAROV :pray:

1 Beğeni

VMG3625 ile bir süredir kullanıyorum sorunsuz fakat yazılım sürümü eski(V5.50(ABPM.3)b2_F0) olması gerekiyor, güncel TurkNet sürümü de olsa olmuyordu en son denediğimde. IPv6 destekleyen güncel sürüm var mı şu an yada gelecek mi, bilgi vermeniz mümkün mü?

connection status sayfasını atabilir misiniz, wan ipv6 Alıyor mu?