IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Müşteri no 1003889 bende ipv6 testine dahil edilmek istiyorum.

Merhabalar kolay gelsin bende ıPV6 testine dahil edilmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Abone Numaram: 1733322

Merhaba, ben de deneyimlemek isterim, keenetic omni dsl kullanıyorum, destekliyor. Özel mesaj atamadım, abone numaram: 979733, iletişime geçmenizi bekliyorum.

Deneyimlemek isterim tabii ki. Modemim IPV6 destekli, müşteri numaram : 1208749 @EFG

IPv6 testimize dahil olmak isteyen tüm kullanıcılarımızı listeye ekledim. Gün içerisinde ilgili ekip arkadaşlarıma ileteceğim. Şimdilik bu kadar yeterli. Büyük bir liste oluşturduk. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Birlikte daha nice yapılmaz denilenleri yapmaya :muscle: Siz değerli kullanıcılarımızla daha da güçlüyüz :muscle:

Konu hakkında ilerleyen günlerde sizlere bilgi vereceğim. Konuyu kilitliyorum. Hepinize tekrar teşekkür ederek iyi kullanımlar dilerim :pray:

34 Beğeni

Gıbırnet IPv6 yı himzete sunmuş. Bir gelişme yok mu TurkNette

2 Beğeni

Her aboneye mi ? yoksa TurkNet gibi kapalı beta mı.

Net bilgim yok o konuda. Ama TurkNet şimdiye betayı bitirip herkese sunmalıydı.

Kesinlikle katılıyorum.

IPV6 yakında gelecek diyorlar.

1 Beğeni

Umarım o yakın çok yakındır. IPv6 üzerinden de sunucularıma bağlanabilsem ve port sıkıntısından kurtulsam.

2 Beğeni

Selamlar, TurkNet olarak IPv6 hizmetini tester kullanıcı havuzumuzla birlikte örneklerle BTK’ya sunmuştuk. Daha sonra 777 müşterimize IPv6 teknolojisini tanımladık ve kullanmaya başladılar. Zamanla destekleyen tüm kullanıcılarımıza vereceğimizi söyledik ve veriyoruz.

Bu arada adı geçen firmanın IPv6 hizmetini sunduğunu söylemişsiniz ancak böyle bir durum yok. Örneklerle sizinle paylaşayım. Herkesin bilgisine olsun…

image
image
image

5 Beğeni

Bazı aboneler kullanıyor ve görseller paylaşmışlar sosyal medyada, buna istinaden sormak istedim. Tüm abonelere vermediğini düşünüyorum zaten.

merhaba, bir başka konuda özel mesaj göndermemi istemiştiniz ama gelmedi mi mesaj dünden beri bekliyorum?

Bölge bölge kullanıma açılıyor mesela şuan benim bulunduğum bölgede ipv6 yi kullanıma açtılar

2 Beğeni

Yunus40 kullanıcısın attığını ss’e göre de denemeye başlamışlar? Ne diyeceksiniz peki bu konu hakkında?

Bölge bölge deneme yapılarak açılacak. Açık şu anda bölge bölge veriyoruz dememiş.

image