İpv6 Hizmeti istiyorum

Amacımız pingin düşmesi yoksa ne yapayım. Ama bunların eli çok ağır aga. Gidip gelip yatıyorlar heralde. Bari müşteri hizmetleri kurun da aboneye hizmet edin.

ipv6 hizmeti istiyoruz. abone no: 2243084
internet hızımız 85 mbps download 7 mbps upload civarında. ipv6 hariç herşey süper çalışıyor.

IPv6 abone talebine göre değil sistem tarafından abone uygunluk durumuna göre otomatik atanmaktadır.

1 Beğeni

Herkeze biranda ipv6 verilmiyor. Durum değerlendirip veriliyor dostlar. Sırayla :slight_smile:

Modem güzel mi iyimi. Tp link vr2100 le karşılaştırıyorum. Hangisi olsun diye bi karar veremedim. Kaç duvar arkası görüyor dostum. İpv6 ile hiç bi sorunu oldumu

Belirleme kriterleriniz nedir?

1 Beğeni

BNG tarafında ZYXEL T50B Modem kullanan abonelerden seçiliyor genellikle. Diğer marka modem kullanan abonelere gelmeme gibi bir durum yok yanlış anlaşılmasın.

2 Beğeni

Tp link kullananlarada veriliyor. Vr300 tam stabil olmuyor o konuda. Hero mu alsam tp link 2100 mü alsam diye 1 aydır düşünüyorum

Anladım. Bir tık o zaman ZYXEL T50B modem kullananlar ağır. Dediğiniz gibi başka marka modem kullanıp seçilenlerde var.

1 Beğeni

Belirleme kriterleriniz nedir?

Bu şekilde belirlenmektedir.

1 Beğeni

btk onayladıysa neden tanımlanmadı hocam?

1 Beğeni

Yavaş yavaş tanımlıyorlar. Bir anda herkese zor bence tanımlanması.

1 Beğeni

12 liraya statik ip alabilirsiniz. Ya da bir sunucu satın alıp vpn kurarak arkadaşlarınızda aynı ağa bağlanıp oyunu lan gibi oynayacaksınız. CGNAT işi birazcık yaş

Sanal IP adresi veren uygulamalar vardı. Hatırlayamadım şimdi isimlerini yıllar önce kullanmıştım ama araştırabilirsiniz.

Her servis sağlayıcıda durum aynı ki? Siz TT’ye geçin veyahut farklı bir sağlayıcıya geçin yine CGN IP havuzundan bir IP atanacak size. Artık daha düşük ping süreleri ve port açma sorunlarının önüne geçmek için mecburen Statik IP için belli bir ücret ödenmesi gereken döneme geçtik.