İpv6 geçiş sorunu

modeminizin marka modeli ve yaptığınız ayarlar nelerdir?

Modem üzerinden ipv6 aktifleştirmeniz gerekiyor. Modem ve marka belirtir iseniz yardımcı olunur.

aynı sorunu ben de yaşıyorum modem arayüzünde ipv6 tanımlı görünüyor ayarları da yaptım fakat çıkış alamıyorum test sonucunda ipv6 yok yazıyor. Modemim TD-W9970 v3.

aynı modeme sahipken ipv6 modem arayüzünde gözüküyordu fakat internete hiçbir türlü çıkmadı suanda Keenetic extra dsl aldım ipv6 ile internete çıkabiliyorum o modemden kaynaklı diye düşünüyorum

Bu modem yazılımında sorun var ipv6 kısmında.

1 Beğeni

20.08.05.01006 bu sürümü kullanıyorum şu anda eski sürümlerde çalışıyor mu acaba.

1 Beğeni

Hayır hiçbir sürüm işe yaramıyor.

1 Beğeni

eski sürümde mi denemiştiniz?

1 Beğeni

teşekkürler o zaman başka bir modem almak zorundayım :slight_smile:

rootlu sürümden denemiştim

ben de rootladım öyle denedim de olmuyor maalesef .

Merhabalar, müşteri numaranızı ve modeminizin marka/modelini bana özel mesaj üzerinden iletirseniz size bu konuda yardımcı olmaya ve elimden geldiği kadar destek olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

Özelden ben size yazamıyorum yeni üye olduğum için mi acaba? başka türlü nasıl ulaşabilirim size ya da siz bana yazabilir misiniz?

Özelden arkadaşa yazar mısın

Yazdım bile :slight_smile: Bekliyorum. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağım.

2 Beğeni

modem vmg8623 zyxel modem aşadaki lindeki resimli anlatımdaki gibi ayarları yapdım ama hala ipv4 olarak bağlanıyor malesef son yazılıma güncelledim yine olmadı saygılar…

https://ext-tnfiles.turknet.net.tr/V550ABPM3b2_F0.rar
Bu yazılımı yükleyip öyle dener misiniz bir de?

yazılımı yükledim dün akşam 1 saat önce düzeldi şuan ipv6 bağlantısı var görünüyor ama hala ipv4 üzerinden bağlanıyor modemin ara yüzünden ipv6 olarak ayarlayınca bazı siteleri açmıyor nedense saygılar…

IPv6’da ara ara bu durumu yaşıyor olabilrisiniz.Arka planda sorunsuz bir şekilde sizlere IPv6 hizmetimizi verebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Yeni bir teknoloji, hatalar olabilir. Biraz sabır rica ederiz :slight_smile: Herşey istediğiniz gibi olacak günün sonunda merak etmeyin :pray:

1 Beğeni

Her sitenin ipv6 desteği yok şuan bazıları ipv4 üzerinden hizmet veriyor bu ipv6 sisteminin oturması biraz sürer

1 Beğeni