İptal Hakkında detaylı bilgi

Turknetin derdi ve sorunu bitmediği gibi sorunlarıma çözüm olmadığı için. Başka bir ISS ile görüşme sağladım. 3 ay geçtiği için Aynı TT den turknete nasıl geçtiysem onlarda siz bize evrak gönderin biz sizin adınıza herşeyi yapıcaz dediler. Şimdi kafama takılan soru şu. Turknet iptal dilekçesi göndermeme gerek varmı ? Zira Diğer ISS biz halledicez sizin adınıza dedi… 2. bir diğer soru şuan 2 gün sonra ödenmesi gereken bir fatura var. Sanırım TURKNET de önden fatura ödüyoruz ve kullanıyoruz ? Ben şimdi bunu ödedim diyelim o arada neetspeed geçtim. Para iadesi nasıl alıcam. Birde cayma bedelini faturama indirim yansıtılmıştı 6 ay boyunca. Bu yansıtılan faturaya ek cayma bedelini nasıl alırım. Kalan ayın ve ayların ?

1 Beğeni

Geçiş yapacaksanız iptal adına hiç bir işlem yapmanıza gerek yok. Fatura konusunda detaylı bilgi almak için diğer ISS ye geçmeden önce Türknet oime girip Yardım Merkezi > Fatura > “Faturam hakkında bilgi almak istiyorum” adımlarını izleyerek destek kaydı açıp net bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

40 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.