İptal Hakkında detaylı bilgi

Turknetin derdi ve sorunu bitmediği gibi sorunlarıma çözüm olmadığı için. Başka bir ISS ile görüşme sağladım. 3 ay geçtiği için Aynı TT den TurkNet 'e nasıl geçtiysem onlarda siz bize evrak gönderin biz sizin adınıza herşeyi yapıcaz dediler. Şimdi kafama takılan soru şu. TurkNet iptal dilekçesi göndermeme gerek varmı ? Zira Diğer ISS biz halledicez sizin adınıza dedi… 2. bir diğer soru şuan 2 gün sonra ödenmesi gereken bir fatura var. Sanırım TurkNet de önden fatura ödüyoruz ve kullanıyoruz ? Ben şimdi bunu ödedim diyelim o arada neetspeed geçtim. Para iadesi nasıl alıcam. Birde cayma bedelini faturama indirim yansıtılmıştı 6 ay boyunca. Bu yansıtılan faturaya ek cayma bedelini nasıl alırım. Kalan ayın ve ayların ?

1 Beğeni

Geçiş yapacaksanız iptal adına hiç bir işlem yapmanıza gerek yok. Fatura konusunda detaylı bilgi almak için diğer ISS ye geçmeden önce TurkNet oime girip Yardım Merkezi > Fatura > “Faturam hakkında bilgi almak istiyorum” adımlarını izleyerek destek kaydı açıp net bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

40 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.