İnternetim yok

Merhaba öğlen internetim 91 den 40 mbps ye düşmüştü 20 dakika önce de internettim komple gitti

Destek numaram 59846043

Eğer bakır altyapı üzerinden hizmet alıyor iseniz kaydınız çözüme ulaşana kadar iç tesisat kontrollerini kendiniz yapmaya çalışın. Ek varsa onları kontrol edin. Spliter varsa onu iptal edin. Modemi tekrar başlatın. Modem girişinde ki DSL soketini kontrol edin.

Vdsl2 Telekom altyapısı kullanıyorum. Dediklerini yaptım hocam genel bölge problemi sanırım etraftan kullanan akrabalarımın hızlarında düşüş var şu anlık türknetten haber bekliyorum.

Kronik TurkNet geçiştirmesi
resim
Arızam için ekip yönlendirmesi neden daha önce yapılmadı ashshshs
Akşam saat 10’a gelmiş saha ekiplerinin olmadığını biliyoruzdur heralde herkes tarafından,
Anlayışsız insan değiliz yaz abi deki bizim şu an sahada ekibimiz yok Telekom gönderemez bu saate sabaha anca düzeltilir kontroller edilir de anlayalım bu sinir bozucu geçiştirme olmasa keşke

1 Beğeni

Selamlar @Aliikanatt, bildiriminiz için teşekkürler. Yerel sağlayıcı altyapısı üzerinden hizmet aldığınız için santral dolabından ankastre kutusuna kadar yerel sağlayıcı saha ekipleri inceleme sağlayacak. Devamında tespit edilen sorunlar çözüme ulaştırılacak.