İnternetim verilmedi

Merhaba modemim saat 12:00 da bağlandım. 8 saattir internet verilmedi. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Abone No:2220927 @EFG

@EFG lütfen yardımcı olurmusunuz. Sanırım yetkili sizmişsiniz

Modem kurulumu doğru yapıtığınızdan eminseniz TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - Arıza - İnternete Bağlanamıyorum İnternet Işığı Yanmıyor bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturun. Temsilci hattınızı inceledikten sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

İnternet ışığı mavi renkte yanıyor. Ama interneti kullanamıyorum. Kurulumu da ben yapmadım eve Tt kurulum ekibi yaptı. 8 saat 40 dakika oldu kurulum yapalı. Sanırım turknet interneti açmadı. Sizin açmanız Mümkün mü? @baran

Maalesef buradan müdahale edememekteyim. Modem arayüzünde wan ayarlarınızı ve hat değerlerinizi paylaşırsanız inceleyip size bilgi verebiliriz.

Hat ayarlarını bulamadım

@baran @efg

PPPoE kısmında TurkNet tarafından size verilen modem kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olunuz.

Hocam admin admin girdim oldu şifreye bakmadım açıkçası

Modem kurulumu esnasında PPPoE bölümünde girmeniz gereken kullanıcı adı ve şifre olması gerekmektedir.

Modemi ben kurmadım, ilk defa internet bağlatıyorum TT ekibi geldi kurdu

Online işlemler üzerinden bu bilgileri alıp Modeminize girmeniz sonucunda internetiniz aktif olacaktır

Online işlemler bu şekilde 20 saat oldu internetim hala gelmedi.

Yeni kurulum olduğu içim TT den adam geldi modemi bağladı gitti. Şu an hiçbir şekilde internete erişimim yok.

@EFG @Baran @moderators @admins

Aktivasyon tamamladıktan sonra hizmetinizi kullanabilirsiniz. Ortalama aktivasyon süresi bilgisini TurkNet karnesi sayfası üzerinden görebilirsiniz.