İnternetim gitti neden olduğunu öğrenmek istiyorum

Bugün arızanın bitiş suresiydi dedikleri sureyi gene uzattılar ve ben gene magdur edildim asla kimse benimle ilgilenmiyor sorunumu çözmüyor neden arkadaşlarımın lafina uyup TurkNet 'e gectiysem gectigim gunden beri asla beni memnun edemediler önce dedikleri hizi veremediler ardindanda bu ariza olayi çıktı başımıza hepten internetsiz kaldik bana papağan gibi aynı şeyi söylüyor destek ekibi ben artik parasını ödediğim interneti kullanmak istiyorum vdsl iniz basinizda paralansin daha normal adsl hizmeti bana veremiyorsunuz lutfen konuya el atin @EFG

Suan uygulamada yazan genel ariza uyarisi gitti ama internetim hala yok bir islem mi yapiliyor acaba

1 Beğeni

Arıza kaydı açabilirsiniz o yazı gitti ise. Türk Telekom kontrol eder.

1 Beğeni

Destek aç baksınlar .

Açmaya calistim ama aktif destek kaydiniz olduğundan acamiyorsunuz diyor

1 Beğeni

Simdi açık şeyi kapatıp kayıt açtım türk telekoma iletilecek dedi bakalim

1 Beğeni

alperenatici geldi halleder şimdi.

O zaman onlar bakar.

TT tarafı işlemlerini tamamladıysa arka planda hizmetinizin takibi ekip arkadaşlarımız yapar ve konu hakkında size bilgi verirler. Bende şimdi dönüş yapıyorum.

1 Beğeni

Yeni destek kaydı açtım hocam belki islemler hızlanır diye

1 Beğeni

Destek no yuda yaz. onuda görsün

Yeni açtığım destek 47233035

Hocam modemde DSL ışığı yanıyor mu şuan?

Hayır suan sadece power ve wlan. Işığı yaniyor

Bir gelisme var mi acaba

An itibari ile binbir ugras sonucu sonunda eve bir turk telekom ekibi geldi 2 saniye kabloya sinyal geliyor mu diye falan bakti bir şey ile 5 dakika sonra da internetim adsl olarak geldi bu kadar kısa bir olay icin beni 1 hafta internetsiz birakan kurumunda çalışanında allah belasini versin ne diyim

Geçmiş olsun. aynı sorunu bende yaşadım interneti bağlattıktan 2-3 gün sonra sorunlar başladı. sonra günlerce internetsiz kaldım.
en son turk telekom ekipleri eve gelip baktılar ki ankastreden gelen kablo yanlış bağlanmış. düzeltildikten sonra daha sorun yaşamadım.
TurkNet kurulum ücreti adı altında para almasını biliyor ama yanlış bağlayınca iade yapmıyor.:@
bir de turk telekom ekipleri normalde daire içine bakmazlar şansına yani.

Zorlayınca bakıyorlar. Bazende içindeki oksitlenme olunca yada bozuk olunca da yapıyor onada bakmıyorlar. Tt nin aslında panoya kadar bakması gerek .

Sorunum çözüldü konu kapanabilir herkese cok teşekkür ederim

Sorunun çözülmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs: