İnternetim gitti neden olduğunu öğrenmek istiyorum

Merhaba bugün internetim gitti modemde dsl ve internet ışıkları yanmıyor TurkNet uygulamasindan bakınca şöyle diyor

Fiber gelecek diyorlardi 20 güne kadar onunla alakali mi yoksa baska bir konu ile mi alakali nasil öğrenirim yardimci olur musunuz

TurkNet zaten açıklmayı bir nevi yapmış, sorun TurkNet değil, TT lik bir durum. Altyapı iyileştirilmesi yapılabilir, fiber demişsiniz fiber geliyor olabilir. Ara Ara kesintiler, belirtilen tarihe kadar muhakkak olacaktır. Şu durumda TurkNet yapabileceği birşey olacağını zannetmiyorum.

1 Beğeni

Neden olduğunu öğrenmek istiyorum hocam 5 gun uzun bir süre çünkü

@TworA bir soralım bakalım.

1 Beğeni

İlgilenecek kimse yok mu

Aynı sorun vardı Sonra Modemi sıfırlamıstım K.adı Sifremi girmistim internetim gelmisti dene Istersen :joy:

Yok hocam direk modeme bir şey gelmiyor

Bendede Aynı Işıgı Yanmiyordu :grin::joy:

Turknette attigim gibi arıza şeyi gözüküyor muydu

Gozukuyordu ariza Var diyordu :joy::joy::joy::joy:

Paket değişikliği ile alakalı bir kayıt aç oradan baksınlar. Durumu izah et.

fiber geleceğini nerden öğrendiniz ?

6 gun önce TurkNet 20 gun icinde fiber internet gelicek vesaire dedi ondan hocam konu acmistim buraya onunla alakalı mi diye soruyorum zaten

Sizin sorununuzu bilmiyorum mlsf, ama bende yakında TurkNet 'e geçeceğim fiber geleceği zaman böyle bilgilendirme yapması güzel.

Hayir bana vdsl 82 mb kullanicaksinzi diyip. Sonra olmuyor olmuyor dediler en sonunda mahallenize fiber gelicek dediler haftalardir ugrasiyorum hocam insallah halledicekler bende insan gibi internet kullanicam

1 Beğeni

Alakalı olabilir, olmayabilir yani en net cevabı, TT müdürlüğüne müracaat edip alabilirsiniz.

3 gün oldu hala internetim yok benden baska herkes de var tamire vesaire de gelen giden kimse yok gerçekten mağdur oluyorum ve hiçbir islem yapılmıyor islemim ile alakalı

internetim hala yok ariza seyinde yazdığına göre yarin saat 8 de gelicek ama asla geleceğine inanmıyorum ve turknetin bununla alakalı ugrastigini da sanmıyorum bu süreçte ekstra paket alıp zarara ugradim parasını verdiğim interneti gunlerce kullanamadim cidden müşteri memnuniyeti zirvede anlatamam

apartmanda internet kullanabilen var mı ?

Üst katta ve yanlarımda olan binalarda varmis