İnternete bağlanamıyorum

Merhaba, 2 Kasımda Türknetten ekip geldi ve evime fiber internet için kurulum yaptı. Kurulumu yapan arkadaş giderken 20 dakika sonra internete bağlanabilirsin dedi. Şu an ayın 14üne girdik ama hâlâ internetim gelmiş değil. Defalarca kez müşteri hizmetlerini aradım ama hep aynı sözlerle oyalanıyorum sürekli sorunum çözülmeye çalışılıyormuş gibi davranılıyor ama 12 günde bu sorun nasıl çözülemez? Hani nasıl bir sorun ola ki 12 gün boyunca çözülemesin. Dahası kurulum yapıldıktan sonra 2 3 kere daha arandım ekiplerimiz gelip kurulum yapacak diye. Kurulum yapıldı ama internetim yok diyorum şu numarayı arayın diyor. O numarayı arıyorum ararken müsteri numaranı gir diyor. Numarayı da giriyorum tamam Enes bey arıza kaydı oluşturuk diyor. E bu kayıt günlerdir var zaten bu kaydın bana hiç bir faydası yok ki? Valla gerçekten ayıp başka bir şey değil. Bu ayki telefon faturam mobil veri kullanımından 450 liraya ulaştı çok teşekkürler TurkNet. Sizin gelip bu sorunu çözeceğiniz yok da bir umut yine bekliyip duruyorum.

Selamlar @Enes29378, foruma hoş geldiniz :raised_back_of_hand: Sürecinizi inceledim. Biz de en az sizin kadar GigaFiber hizmetine kavuşmanızı, hizmet almanızı ve uçuşa geçmenizi istiyoruz. Kaydınızı inceleyerek ekiplerden öncelik talep ettim. Özel olarak takip edeceğim :handshake:

Merhaba,
Merhaba sorun hâlâ devam etmekte ve kurulumdan bu yana 14 gün geçti. İlginiz için teşekkürler.

Tekrar merhabalar, konu ekiplerin bilgisi dahilinde. Tekrar iletişime geçerek önceliği yineledim :handshake: