Internet yok tarih belirtilmemis

Internetim sabahdan beri yok ve uygulamada herhangi bir tarih belirtilmeden internetinizde kesintiler olabilir diyor uygulamadanda ariza gozuktugu icin destek kaydi olusturamiyorum komsularda internet var bu calisma tek bana mi varki

Merhaba, sanırım bölgenizde yaşanılan ve sizi de etkileyen bir genel arıza durumu söz konusu… Bu sebeple sistem entegresi sorunu bildiği için size kayıt açtırtmıyor. Biraz bekleyin. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

Peki ya neden komşularda varda bende yok

TurkNet kullanan komşularınız var mı? Onlarda durum nedir eğer varsa?

Tek ben turknetliyim turk telekom altyapisinda degilmi hepsi onlarda sorun yoksa bende de olmamasi gerekmezmi

Sizin hattınızın bağlı olduğu cihaz farklı olabilir. Teknik detayını bilemiyorum. Siz yine de müşteri numaranızı özelden @EFG ye iletin isterseniz.

1 Beğeni

Binanızda bulunan internet kullanıcıları ile tek ortak bağlantı noktanız ankastre kutusu. Ankastre kutusu sonrasında bağlantılar santralde ayrı noktalara yapılmış olabiliyor bundan dolayı arıza durumunda tüm binadaki kullanıcıların interneti gitmeyebilir.

Merhaba sorunum bir bucuk gundur çözülmedi destek kaydi acmistim dun,onlarda ugrasiyoruz diyor nasil bir problem varda cozulmedi ben evden calisan biriyim cepte internet te kalmadi ne yapmaliyim sorunun cozumune dair gunde belirtilmemis

@Gigafiber, bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletir misiniz?

Ilettim geldimi acaba

Destek kaydi sorunun haftaya cumaya duzelecegini bildirdi nasil oluyorda herkes internet kullanabiliyorken benim internetimde birden sorun cikti daha erken duzelmezmi