İnternet sorunu

Arkadaşlar merhaba,
Üç gün önce internetim koptu aniden. Saha ekipleri bakmış falan, bakır kablo devresi değiştirildi / arıza giderildi diye mesaj dönüldü ancak internetim hala yok. Var mı benzer sorun sizde de ?

Arıza müşteri kaynaklıdır yazıyor bende. Hat durumu normalmiş. Çok saçma. 1 haftadır bende de internet yanmıyor,kullanamıyorum.

Ben de ışıkların hepsi yanıyor. Ağ görüyor bağlanıyor dört çizgi mobilde ancak sayfalar yenilenmiyor , laptoptan girdiğimde ise hiç net yok ünlem var. Bakır kablo devresi değiştirildi arıza giderildi durumunu atmış TurkNet bana. Teyit için dönüşünü bekliyorum anlamadım 3 gün oldu

Hocam modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yapın sorun yüksek ihtimal düzelecektir.

Hocam reset attım. Bana mısın demiyor modem sen ağ akışı var zaten yeni almıştım tp link vdsl, internet yok. Arıza kaydı da oluşturmuyor devam eden arıza kaydım var diye. Yine sıkıntı yaşarım ama Türk Telekom’a geçeceğim ya muhatap var en azından. Bu benim ikinci internetim . Vodafone dan da çok çektim (2 yıl kullandım)

Arkadaşlar bu sorunu ben de yaşıyorum çözebilen var mı?

Reset at abi , şifre iste tekrar sonra sadece o şifreyi girip yeniden kur… benim öyle Düzeldi

24 Kas 2020 Sal, saat 14:48 tarihinde YAĞIZ ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. <turknet1@discoursemail.com> şunu yazdı: