Internet sitelerinde arayüz gecikme sorunu

Bugün twitch üzerinden yayın izleyeyim diye açtım, en başta ekran yüklenmedi bile yani simsiyah arka plan vardı ama yazılar yoktu aynı şekilde youtubeda felan da baktım aynı şekilde o arayüz yüklenirken sanki yavaşlama oluyor internetimde çünkü önceden biliyorum ki böyle bi sorun yoktu bugün itibariyle oldu . hız değerlerime baktım normal paketim 100mb down 8 mb up
çıkan değerler 78 down 0.001 upload
downloadım zaten bu şekildeydi eve gelen zaten 81 felan da uploaddaki bu inanılmaz düşüşten kaynaklı mı sitelerin geç açılması ve bu upload bu şekilde bu kadar nasıl düşer ?

Arkada upload kullanacak torrent vb. hizmetler açık mı?

benimde öyleydi fakat düzeldi modemi falan resledim firmware güncelledim 3 saat önce öyleydi yani hız değerim bu:

Eski firmware yükleyin hocam.

abpm4 sürümünü yükledim ben yine düzelmemişti fakat 30 dk geçtikten sonra otomatik kendisi düzeldi

Anlık sorun olmuş olabilir. Sorunun çözümüne sevindim :pray:

Herhangi upload kullanacak buna sebep olacak hiçbir şey açık değil,
@serkan60 hocam sendeki gibi aynı , ama bendeki bunu attıktan 10 dakika sonra eski haline döndü kendiliğinden , yani ek bir şey yapmadım . Bu neden, nasıl olabiliyor anlamadım :confused:

valla bende anlamadım ki türk telekomdan dolayıda olabilir anlık santralde bir şey yaptılarsa belki