İnternet sık sık gidiyo

Dün 8-9 saat düzgündü ama yine eski haline döndü. 6 dakika 10 saniye içinde sürekli gidip geliyo çözümü yok galiba bu sorunun. Böyle sorun yaşayıp çözüme ulaşan varmı

Merhabalar :wave: 1-2 ay önce bende kopma sorunları yaşıyordum son 28 gündür hiç bir kopma sorunu yaşamadım dilerseniz Online İşlem Merkezi üzerinden arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Hat değerlerim aşağıda:

Benım 10 gündür sıkıntım var dün 8-9 saat rahat rahat interneti kullanıyodum ama sorun yine başladı

1 Beğeni

Hat degerlerini atarmisin dsl istatistikleri onemli belli bir snr nin altina duserse kopma yasarsin

Merhabalar, hizmetinizi inceledim. İç tesisatınızın ekiplerce kontrol edilmiş ve bir sorun görülmemiş. Yerel sağlayıcı kaynaklı ankastre sorunu yaşıyorsunuz. Bu alana müdahale edilmesi adına yerel sağlayıcı ekiplerine bilgi iletildi. Kaydınızın önceliğini ilgili birime aktardım. Takip ediyorum :wave:

Onu nasıl atıcagımı söylerseniz atayım cok bilmıyorum yanlıs atmayım

1 Beğeni

Modemden dsl istatistikerine giriyorsun google 192.168.1.1 yaziyorsun ordan giris sagliyorsun ama ic hatta sorun cikmamiş zaten tt halleder

Teşekkür ederim inşallah sorun çözülür ay başından beri internete hasret kaldık :smiley:

Merhabalar, probleminiz devam ediyor mu?

Evet hala devam ediyor

Yerel sağlayıcı ekiplerine bilgi verildi. En kısa sürede inceleme ve müdahale gerçekleşecek :wave: