İnternet Performansı Ping Sorunu

Merhaba
6 gün olucak yeni abonelik başlattım. İlk gün 55ping 20mbps alıyordum daha yenidir diye üstüne düşmedim düzelir sandım fakat şuan test yaptığım 35mbps almam gerekirken 30 32 alıyorum yeterli ama ping değeri benim için önemli olan ping 57 ila 70 arasında sürekli. Cs gibi yurtdışı sunuculu oyunda 120 130ping alıyorum baaşka türknetli arkadaşım 40 50 alırken.Ayrıca ilk gün destek talebi açtım otomatik mesaj geldi ve kaldı 5 gündür o destek kaydınada yazıyorum cevap verilmiyor ve düzelmedi zaten konuşa bileceğin bir insanevladı yok derdini anlatasın müşteri hizmetleride berbat e mecburen iptal etmek zorunda kalacağım.

Zyxel Vmg8623-t50b modemini verdiler.

Kablolu test sonucunda mı bu ping değerleri. Açtığınız destek kaydına 15 dk arayla 3 traceroute sonuçlarını içeren ekran görüntüsünü de ekleyin.

1Metre kablom var onunlada denedim aynı ping. Hadi laptopda sorun vardır dedim evde 3 telefon var 3ündede aynı ping aynı hız. destek kaydına gelincede speedtest sonuçlarımı attım ilk gün bi mesaj geldi dahada yazıyorum hala cevap yok başka kayıt açamıyorum bu kapanamadığı için.

Yeni bir kayıt açmayın açık olan kaydınıza CMD üzerinden 8.8.8.8 adresine traceroute sonuçlarını ekleyin

Yaptım ekledim adım gibi eminim boşuna ekledim.Cevap da gelmeyecek sorunda çözülmeyecek bende iptal edicem.