İnternet hızının düşmesi

@BLackOwL ile konuşuyorum zaten kendisi de “10 km uzakta bir köy de onun hemen yan komşusu da türknetli ve arkadaşımız” ifadesin de 3 kişi kendisi de dahil aynı bölgede sorun yaşadğını söylüyor. Ben satürasyondan şüpheleniyorum. Eğer sizinde buna benzer sorununuz var ise ping artması gibi arttığı zamanlar SS alıp destek kaydında ki temsilci ile paylaşın nedenlerini sebeplerini öğrenin

wifi ile bağlı olabilirsiniz diyor neyini konuşayım kaç kere denediysem aynı saçmalıkları yaptılar ve yardımcı olmuyorlar. Cevap vermemin sebebi ise bu kadar ayrı yerlerde olan insanların sorun yaşıyor olmasında bölgesel dediğiniz için sitemim de size değil yanlış anlamayın lütfen :smiley: sitemim Türknet yetkililerine umarım 3. ayı doldurmadan şu sitemlere uygun bir şeyler yaparlar yoksa pandemi geçene kadar İzmir’e yerleşemeyeceğim gigafiber almayana kadar da Türknete geçmem şu sorunlar varken :frowning:

Btk kaydı oluşturun temsilci olarak Harun bey’in ilgilenmesini isteyin benimde vardı Çoğunluğunu Harun bey ile çözdüm araya başka bir temsilci girince veya farklı kayıtta ben de pek anlaşamıyordum denebilir. Hergün sorun yaşadığınız saatler de test atın fakat sabırlı olmanız da gerekli bu süreçlerde.