İnternet hiz problemi

Ben yaklaşık 12 gündür VDSL paket diye gecis yaptım henüz adsl kullanıyorum bu konuyla ilgilie ne yapmam gerekiyor portun olmaması benim sorunum değil siz bana alt yapı var dediniz bende geçtim çok mağdur durumdayız

Maalesef sizin başvurunuz esnasında boş port var oluyor ama o esnada sizden evvel başvuru yapan bir başkası o boş vdsl portu kapıyor ve size adsl port kalıyor. Bunun çözümü ilçe telekoma gidip port müracaatında bulunmak. Şansınızı deneyin.

Başka bir operetore gecemiyorum galiba orda damı sorun yasariz

Merhaba, altyapınız VDSL uyumlu olabilir ancak sizin hizmet alacağınız saha veya santral dolabında boş VDSL portu olmaması durumunda hizmetiniz ADSL portu boş olduğu için ADSL olarak açılır. Zamanla santral ve saha dolabınız kontrol edilir ve boşta VDSL portu olduğu anda siz VDSL geçiş başvurunuzu yaparsınız. Biz de TurkNet olarak size VDSL hizmeti sunarız.

1 Beğeni

Peki bu işlem süre veremiyorsunuz millet aynı pakete 85 TL verirken ben yaklaşık 6_7 MB arası hız alıyorum ve 85 TL odicem bu revamidir söyleyin lütfen benim sorunum değil port olmaması siz musterilere o şekilde soyliceksiniz o zaman onlarda ona göre hareket edecek türknetin peşinden kosmicak geçiş işlemi olursa sanmıyorum da hadi oldu diyelim direk mi geçiyoruz VDSL solermisiniz

Hayır belli bir süresi yok. Port ilavesi veya altyapı güncellemesi Ulusal Altyapı Sağlayıcısı Türk Telekom’un elinde. Siz ara ara port kontrolü için extranet sitesi üzerinden adresinizi kontrol edip port var uyarısı aldığınızda TurkNet e talebinizi iletirsiniz geçiş yapılır.

1 Beğeni