Internet gine gitti

TurkNet bi aciklama yapsin artik gece 12 ile sabah 5 arasi herzaman ki gibi internetin gitmesi destek kaydi aciyoruz 5 saattir sorunsuz gorunuyo destegi kapatiyolar.abi artik cocuk mu kandiriyosunuz anlamis degilim dun gece 2 di simdide gece 4 laf cok icraat 0 …! musteri no 1522298

ankastreden daireme.kadar cat 6 kablo farkli modem asus ac750 farkli modemde denendi gine ayni internet yok yeminle.biktim.bigun saat 12 de gider 2 saat gelmez dun saat 2 de gitti 1 saat gelmedi suan 3:30 da gitti halenn yok destek.kaydi acsak sorunnyok 75 megabitden aldigim 52 megabit 11 db de kullaniyorum 10db de ayni 55 veriyo anlamadigim.internet benden kaynakli imkansiz.gitmesi

Merhaba, internet bağlantınızın son 5 saattir sorunsuz olduğunu ve kullanabildiğinizi görüyoruz. Ama bununla ilgili sizin onayınızı almak istiyoruz. Eğer sorununuz devam ediyorsa ya da ileride tekrarlarsa Online İşlemler yardım merkezinden bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

ama.İNTERNET YOK HERGUN DUZENLİ BİR.SEKİLDE ACABA CANLİ YAYİNLARİM PERT OLDU SOZLESMELİYİM X PLATFORMUNDA ZARARARİMİ KARSİLİCAKLARMİ HAYİR İSKENCEYE DEVAM TSKLER TurkNet

tam 1 saat sonra geldi tskler TurkNet :rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage: