İnternet bağlantısının yapılmaması

31.12.2020 tarihinde 2. bir internet olarak turknetten internet istedim. Evimde mevcut tt aboneliği olduğunu ve 2.net için turknetten alabileceğimi söylediler. Başvuruyu yaptığım gün tt ekibi binaya kabloyu bağlayıp etiketleme yaptıklarını söylediler. 2.01.20201 tarihinde TurkNet saha ekibinden bir kişi gelip binadaki kabloyu evdeki modeme bağladı fakat modem ip almadı. 3 farklı modemde denememize rağmen modem ip almadı ve sorunun tt kaynaklı olduğunu söyleyip gitti. TurkNet 'e ulaşabilmek zaten mümkün değil. Bu sorunun kimden kaynaklı olduğu konusunda bilgiye kimse sahip değil. Sorunun çözülmesini istiyorum.

Hat ve tt arıza kaydı aşağıdadır.

1 Beğeni

Online işlemlerden internet ışığım yanmıyor şeklinde kayıt oluşturdunuz mu?

Evet oluşturdum. Sabit bot mesajları geliyor cevap olarak.

Online işlem merkezi üzerinden kayıt açtınız ise takibini oradan yapabilirsiniz.

Online işlem merkezi üzerinden kayıt oluşturdum fakat söylediğim gibi bot mesajları geliyor.

1 Beğeni

Şuan için kurulum yapmaniz gerekmekte sisteme herhangi bir kullanıcı adı şifre yansımıyor.

Kurulum yapmanıza rağmen ip almamaya devam ediyorsanız statik ip nizi iptal etmenizi rica ederim.

1 Beğeni

Kurulum yaptım fakat bağlantı yine gelmemişti denemek için statik ip satın almıştım. Tekrar iptal ettim şuan.