İnternet bağlantısı yok

Saat 19:50 itibariyle internet bağlantısı yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Devre numaram 100537687
@EFG
@Moderatrix

1 Beğeni

Öncelikle bir destek kaydı açın. Kendinizin yapabileceği kontrolleri yapın. (Spliter, kablo, modem arayüzünden kullanıcı adı kontrolü gibi) Ödenmemiş fatura olup olmadığını kontrol edin. DSL ışığı yanıyor ise kaydı açın kontrol edilsin.

2 Beğeni

Bağlantım geldi teşekkür ederim. Destek kaydım halihazırda mevcut. Sabır diyorum zaten gerçekten çıldırtıyorlar.
Zaten mahfettikleri bağlantımı daha da mahfediyorlar. Vallahi diyecek birşeyde bulamıyorum gerçekten.

1 Beğeni

2 gündür TT kaynaklı çalışma mı yapılıyor acaba? TT abonesi komşum TürkNET abonesi arkadaşım ve ben aynı zaman aralığında farklı noktalarda DSL ışığı yandığı halde WAN bacağındaki bağlantımız düştü. (2 dakikalık kesinti yaşandı.)

Saçma sapan işler bunlar. Olan sadece bizlere oluyor. Biz ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaları için Türknet e yazıyoruz öncelikli olarak şu şu kesimlere gigafiber hizmeti verin diye.
Onlar gidipte fiberin bol olduğu kesimlerden başlıyor.

Onu da geçtim benim hızım 2 aydır 33 Mbps in altına düşmedi bugün beyefendi diyorki açık açık diğer operatörlerden daha hızlı internet veriyoruz bu size verdiğimiz hız daha yükseği olamaz gibi abidik kubidik laf yazıyor. Hızımı 30 mbps nin altına düşürmüşler birde kusura bakma diyeceklerine yinede en hızlısı biziz havasındalar.

Btk tarafından şikayet kaydı açtım zaten. Hem oim üzerinden btk kaydı hemde btk nın kendi sistemi üzerinden kayıt açtım ki herkes görsün.
Amaç ne anlamış değilim. Böyle yapacaklarını bilseydim inan ki o 1 tane çağırdığım arkadaşımı da abone etmezdim. Ayıp gerçekten.

:slight_smile: Benim karşı komşumda Fiber optik kablo var duvarından çıkıyor :slight_smile: 10 adım atıyorum fiberden eser yok hep TT nin işleri bunlar :slight_smile:

(NOT: Resim isteyen yetkili arkadaşlara Kanıtlı Resimli olarak resmi sitesinden Fiber olduğunu gösterebilirim.)

TT eseri değil. Türknet eseri demek daha doğru =)

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın

1 Beğeni