Internet baglantisi saglayamiyorum

Merhaba,

2-3 saattir internete erisemiyorum. Soyle bir uyari aliyorum:
“Modem kullanıcı bilgileriniz ve bağlantı adresiniz birbirleri ile eşleşmediği için internet bağlantısı sağlayamıyorsunuz.”

DSL ve Internet isiklari yaniyor. Modemi resetleyip tekrar kurdum, kullanici adi ve sifre dogru.

Yardimci olursaniz sevinirim.

Tesekkurler,
Orcun Tarhan

Selam aşağıdan bir kez bağlantı mı yenile tuşuna basıp bilgi verir misiniz ?

Baglantimi yenile tusuna ve ardindan tamam’a bastim ancak herhangi birsey olmuyor, tum degerler ayni

Merhaba,

Modem bilgilerinizi başka biriyle paylaşmış ya da farklı bir modeme de bu bilgileri girmiş olabilir misiniz?

Hayir modem bilgilerini kimseyle paylasmadim yada farkli bir modeme bu bilgileri girmedim. Aylardir sorunsuz calisirken bu sabah kendiliginden bu sorun olustu.

Merhaba,

Konuyu detaylıca incelememiz için destek kaydı açar mısınız? Ben de bir yandan durumunu takip edeceğim.

Teşekkürler.

Tesekkurler, destek kaydi actim ama geri donus henuz olmadi.
Destek No
32627265

Açılış Tarihi
20.04.2020 14:00:51

Merhaba modeme reset atıp bir daha kurmayı denediniz mi ?

Merhaba, evet reset atıp tekrar kurdum ama sorun düzelmedi

Bu sabah itibari ile bende ayni sorundan muzdaribim.Sabah uyandım “modem kullanıcı bilgileriniz ve bağlantı adresiniz birbirleri ile eşleşmediği için bağlantı saglayamiyorsunuz.” Uyarısı almaya başladım. Modemi tekrar kurdum ama sonuç ayni.

@bekir.kopuz Merhaba, ariza kaydima hala geri donus yapilmadi. Ayni sorun devam ediyor, sizin bir islem yapmaniz mumkun mu yada benim buradan yapabilecegim birsey varmi? Modemi sabah tekrar kurdum, kullanici adi ve sifreyi dogru girdim. Tesekkurler.

Arkadaşlar merhaba,

TT portlarınızı değiştirmiş, yeni portlarınızı update ettik, bağlantı kurabilirsiniz. Kontrol eder misiniz?

1 Beğeni

Merhaba, bağlantım düzeldi. Hızlı destek için teşekkürler.
İyi günler.

2 Beğeni