İnternet bağlantım yok

Merhabalar, 6 mayısda kullandığım internet hattında çok sık kopmalar vardı online hizmetlerden destek kaydı açtım.1 gün sonra internetim tamamen gitti ve hala yok.TurkNet destek 8 mayıs 10:46 da internetimin tamamen olmadığı kopmalar için açtığım destek kaydı üzerinden ilettim.TurkNet destekde 5 saat sonra kayda dönüş yaparak sorunun devam ettiğini saha ekibine bildirdiğini yazmış. Oysaki kopma sorunun devam etmiyor tamamen internetim yok.Bugün sabahta telekom arızası olduğu aynı destek talebine TurkNet ekibi tarafından yazılmış. Sağolsunlar 2 gündür bölgesel arızadan haber vermeyerek destek kaydını sessizce izlediler. Ben ve eşim evden çalışan kişileriz. Mobil internetlerimizi tükettik yeni paketler almak zorunda kaldık. Bugünde mecburen dışarı çıkıp kalabalık kafelerde işlerimizi görmek zorunda kaldık.Turktelekom ekibine bu işleri sanırım TurkNet yaptıramıyor yada aralarında bizim bilmediğimiz başka sıkıntılar var.Bölgesel problem var ise aynı sitede oturan TTNET abonleri nasıl kesintisiz hizmet alıyor.Site içinde Kime sorsam internetleri olduğunu söylüyor.Bu forumda TurkNet yetkilisi işin ehli aklı selim biri varsa konunun netliği ve yardımcı olması için rica ederim. Abone no:858791

2 Beğeni

Merhaba @merturk, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bölgenizde yaşanılan bir genel arıza durumu söz konusu ve siz bundan etkileniyorsunuz :frowning: Bu sorunu çözüme ulaştırmak için yerleşik operatör tarafı ile iletişimlerimiz devam ediyor. Gelişme olması durumunda sistem üzerinde açmış olduğunuz 52441798 numaralı destek kaydı üzerinden arkadaşlarım size bilgi vereceklerdir.

1 Beğeni

@EFG hocam dönüşünüz için teşekkür ederim. Benim anlamadığım konu şu bulunduğum site 420 daire var TTNET abonesi komşularımla görüştüğümde internetlerini kullandıklarını söylüyorlar.Bölgesel problemde kendi aboneleri nasıl etkilenmeden hizmet alıyor bunu anlamış değilim.Evde değilim ama online hizmetlerden baktığımda Şuan sanırım bağlantı geldi durum online gözüküyor

1 Beğeni