İnternet bağlantı sorunu

Merhaba iyi forumlar…
Ben 1 ay öncesinde TurkNet e geçiş yaptım, süperonline kullanıyordum. Bi 10 gün TurkNet i sorunsuz kullandım. Statik ip ile kullanıyorum. Sonrasına İnternetim gitti, modemim ip alıyor ama giremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım bi kaç gün uğraştılar saha ekiplerini gönderdiler hatta sorun yok dediler. Sonra ben statik ip değişin dedim değiştirdiler sorunum gitti. 1.5 gün böyle kullandım. Sonra yine başladı yine saha ekiplerini gönderdiler baktılar sorun yok dediler müşteri hizmetleri internetiniz şu an var sorun gözükmüyor diyor, internetim yok kullanamıyorum data geçmişime bakarsanız anlarsınız. Bu süre içerisinde 3 adet modem değiştim hepsi aynı, bina içi tesisatımı değiştim yine aynı. Şimdi statik ip değişmiyor, iptal edip yeniden veriyorlar aynı ip geliyor. Bu sürede Hasan bey ve Ferhat bey yardımcı oldular ama sorunum düzelmiyor. Hat değerlerim aşağıda. @Baran @EFG
582403|225x500

Şu anda açık olan destek kaydınız varsa özel mesaj üzerinden numarasını iletir misiniz? Yoksa yeni bir destek kaydı oluşturup numarasını yazarsanız arka planda ilgili birime yaşadığınız sorun ile birlikte ileteceğim.

1 Beğeni