İnterner Hızım neden düşüyor?

Bu durum’da NMS hız profimin artık eskiye dönmesini’de istemiyorum, hattıma 100mbit profilin tanımlanmasını istiyorum, çünkü ben 100mbit paket kullanıyorum, önünün kısıtlanması şu durumda artık iyice gözüme batmaya başladı, yani artık hiç hoşuma gitmiyor.

Valla bu işler tam bir saçmalık ne tam bir cevap var ne tam bir çözüm hep çelişkili ifadeler netlik yok birde daha kötüye gidiş var. Kim sorumlu belli değil altyapı başkasına ait kullanan başkasına bağlantı yapan görevliler başka firmaya. Bana da TurkNet cevap olarak iç tesisat arızası müşteri taraflı diye mesaj yazmış yine elde var sıfır. aynı apartmanda kimsede hız düşmüyor karşı komşum modemi açınca benim hız düşüyor benim anlamlandırmam mümkün değil zaten görevlide görünce şaşırdı ama oda cevap veremedi.

Bahsettiğin durumda, komşun neti açtığında snn hızın düşüyorsa, aynı durumu komşuna güçlü 1 kablo ile ankastreye bağlantı kurarark sende yaşatabilirsin gibi görünüyor, çünkü dediğin doğru ise, komşunn ankastre bağlantı kablosu, sennkinden daha yeni / güçlü yada eksiz veya daha az ekli fln olmalı.

Kişisel bilgileriniz içinde müşteri bilginiz yok. Diğer konuda da bir bilgi göremedim.