Indirme hizi problemi

Aynı sıkıntı bende de var saat 10:30 da başladı şuanda 2 Mbps indirme alıyorum.

1 Beğeni

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Her yönden yavaş (siteye girme, dosya indirme, video&stream izleme vb.) Kademe kademe düştü. 35/6 kullanıyorum. Keçiören / ANKARA

1 Beğeni

Çok ilginç. Bu kadar saattir niye bir şey yapılmıyor anlamadım.

1 Beğeni

Ankara ulusta 90 mpbs alırken sabahtan beri çok yavaş download alıyorum. Hızım 1 mpbsnin bile altına düşüyor. Upload ve ping tarafında hiçbir sıkıntı yok ama. Hala açıklama olmamasının sebebi nedir acaba?

1 Beğeni

Ankara Sincan sabahtan beri aynı sıkıntı var ve şu anda da net komple gitti. Türk Telekomda planlı çalışma yok. Sorun anca sabaha düzelir gibi

1 Beğeni

Bağlantı tamamen kesildi. Link var.

1 Beğeni

Aynen veri yedekliyodum ellerine sağlık :clap::clap:

Şuan düzeldi bi yarım saatliğine tamamen kesilmişti şuan eski hızıma kavuştum konum Ankara-Türkkonut

2 Beğeni

Durum stabil düzeldi Ankara/Sincan

2 Beğeni

Gece bazen internet kesiliyor yarım saat bir saat falan anlık genel bir arıza olabiliyor ışık hızında çözülüyor

1 Beğeni

Düzeldi ve şuan stabil. Ankara Keçiören. Devamke :+1:

2 Beğeni

Hafta sonuna denk gelince çözüm uzun sürüyor. Şuan düzelmiş. Kesinti olabilir bir itirazımız yok ama hızlı aksiyon alınmalı.

@EFG

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Arkadaşlar sorun bir gün sürdü, ışık hızında çözüldüğü falan yok. Ben bir sürü iş kaybettim bu süreçte. Başkentte bir gün boyunca birçok müşteriyi mağdur etmek gerçekten facia.

1 Beğeni

Merhabalar, Ankara özelinde yaşanılan kısa süreli bir sorun vardı… Arkadaşlarım hızlıca soruna müdahale ederek giderdiler… Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için siz değerli kullanıcılarımıza teşekkür ederim :pray:

1 Beğeni

Şu an karşılaştığınız farklı bir durumunuz varsa bana özel mesaj üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilir yardım talebinde bulunabilirsiniz.

1 Beğeni