Indirme hizi problemi

Hala düzelmedi? Sorun hakkından bilgisi olan var mı? 2 hafta öncede aynısı oldu. Bu sefer uzun sürdü

1 Beğeni

DNS denedim, maalesef duzelmedi. Hala devam ediyor. Baska saglayiciya gecme zamani geliyor galiba.

1 Beğeni

Dsl sinyalide çok geç geliyor.

2 Beğeni

@EFG bakabilirmisiniz. (20 karakter)

2 Beğeni

Sizlik 1 durum yok anlaşılan arkadaşlar santrallerde sıkıntı var gibi görünüyor. TurkNet 'e destek açmanıza bile gerek yok(açsanız iyi olur gerçi) Size tavsiyem sokağınızdaki fiber dolaplarını araştırın herhangi 1 tanesinde size dert çıkartan tt yetkilisi bulacaksınızdır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Tt tarafında bir sıkıntı yokki. Sorun turknetin kendi kapasitesinden kaynaklı. Geçenlerde Ankara sunucusu tamamen çökmüştü. Şimdi hız düşük. Aşırı oda. 1 mbps düştü.

3 Beğeni

iyi de tt altyapısı değil mi yoksa yapa mı kullanıyorsunuz?

3 Beğeni

Sorun türknetin Ankara çıkışında. Yapa değil. Bölgedeki tt abone durumlarını bilmiyorum. Ama yukarıda belirttikleri kadarı ile Ankarada TurkNet kullanıcıları sorun yaşanıyor.

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

2 Beğeni

Aynı sorunu bende yaşıyorum ankara batıkent. 2mb bile gelmiyor şu anda

2 Beğeni

Ankara’da genel sorun varmış.

Sabaha düzelir herhalde.

3 Beğeni

Etimesgut’tayım hızım anlık bu şekilde. İnşallah sabaha düzelmiş olur.

2 Beğeni

Aynı sıkıntı bende de var saat 10:30 da başladı şuanda 2 Mbps indirme alıyorum.

1 Beğeni

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Her yönden yavaş (siteye girme, dosya indirme, video&stream izleme vb.) Kademe kademe düştü. 35/6 kullanıyorum. Keçiören / ANKARA

1 Beğeni

Çok ilginç. Bu kadar saattir niye bir şey yapılmıyor anlamadım.

1 Beğeni

Ankara ulusta 90 mpbs alırken sabahtan beri çok yavaş download alıyorum. Hızım 1 mpbsnin bile altına düşüyor. Upload ve ping tarafında hiçbir sıkıntı yok ama. Hala açıklama olmamasının sebebi nedir acaba?

1 Beğeni

Ankara Sincan sabahtan beri aynı sıkıntı var ve şu anda da net komple gitti. Türk Telekomda planlı çalışma yok. Sorun anca sabaha düzelir gibi

1 Beğeni

Bağlantı tamamen kesildi. Link var.

1 Beğeni

Aynen veri yedekliyodum ellerine sağlık :clap::clap:

Şuan düzeldi bi yarım saatliğine tamamen kesilmişti şuan eski hızıma kavuştum konum Ankara-Türkkonut

2 Beğeni

Durum stabil düzeldi Ankara/Sincan

2 Beğeni