İndirim Yansımaması?

Merhaba. Referansımla abone olan kişi dün faturasını ödedi fakat TurkNet Online İşlem Merkezi de faturayı ödediği ve indirim yansıdığı gözükmüyor. 9 Ekim benim yeni fatura dönemim. Yansıması gereken bu indirim neden henüz yansımadı? 9 ekim - 9 kasım dönemi ücretsiz hak sağlanacak mı bana?

Fatura kesim tarihi 9 ekim ise 10 Ekim günü indirim tanımlanır diye biliyorum

Yeni abone olduğum için tam bilmiyorum. 9 ekimin faturası ile 3.ayım başlayacak. 2. ay bedava kullanmıştım zaten birinin refiyle üye olduğum için. Fatura kesilmeden indirim olmalı mantıken. O_o

Arkadaşınızın faturayı ödediği görünmüyor ise online işlem merkezi üzerinden fatura adımından kayıt açık bilgi alsın. Sonrasında tanımlama yapılır.

Ücretsiz kullanacağım bilgisi verildi o gün ama bugün fatura çıktı…

Bu Türknetteki 3. ayım

1. ay fatura ödedim.
  2. ay biri beni davet ettiği için ücretsiz kullandım.

Ben de birini davet ettiğim için ve faturasını zamanında ödediği için 3. ayım da ücretsiz olmalı…

Davet ettiğiniz kişinin aktivasyonu bitti ve ilk faturasını son ödeme tarihinden önce ödedi mi? TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden arkadaşını getir bağlantısını kullanarak kontrol edebilirsiniz

Davet ettiğim kişi aboneliği tamamladı ve faturasını da ayın 6 sında ödedi. Bir müşteri hizmetleri ücretsiz kullanacaksınız demişti. Başka biriyle görüştüm şimdi de 0212 li hattan. O da diyor ki bu ay ödeyeceksiniz gelecek ay ücretsiz olacak. Ama ben bu kişiyi 2. ayımda davet ettim ve zamanında faturasını ödedi. Benim de borcum yoktu 2. ay. Yani bu 3. ayım ücretsiz sağlamalıydı bana…

Davet ettiğiniz kişi ikinci faturasını da ödedikten sonraki ay ikiniz de bedava kullanırsınız

1 Beğeni

Öyle bir şey yok hocam. 3. bir seçecek çıkardınız. :slight_smile:

Bana en son verdikleri bilgi şu oldu: Arkadaşınız ilk ay faturasını ödedi. Siz de Kasım da ücretsiz kullanacaksınız. Ekim ücretini ödeyin dediler. Ama ben Eylülde davet ettim onu ve borcum yoktu. Yani Ekim ücretsiz olmalıydı.

İki müşteri hizmetleri de farklı bilgi verdi…

Aktivasyon tarihi 28 Eylül. Hem sizin hem onun aktivasyon tarihinden sonra çıkan faturasını vaktinde ödemesi lazım ki sonraki ay bedava olabilsin.

2 Beğeni