İnanıyorum ki modemin kargoya verilmesi hakkında iyi bir dönüş olur

Aboneliğim başladı ama internet kullanamıyorum. Modem fatura basılmadı nedir. Veya daha detaylı bilgi alamıyorum Online İşlemlerden nasıl müşteri destek talebi açılır ona dair herhangi bir butonda yok. Modem ne zaman ulaşır ve ben tahminen bu interneti ne zaman kullanırım.

1 Beğeni

Merhaba

https://turk.net/online-islemler/destek-kaydi/destek-kaydi-olustur/j4maqjsqflei8

Burdan destek kaydı açabilirsiniz veya

Yardım merkezi - işlem - Kampanyamla ilgili bilgi istiyorum - hayır - destek kayıdı oluştur ve mesaj yazabilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba @Cordi, müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışabilirim. TurkNet çalışanıyım. Sizden haber bekliyorum.

2 Beğeni

Tabi doğrudur hiç bir şekilde destek Talebi açılmıyor Şikayet butonu var ve 10 gün süre diyor hayır hiç bir şekilde destekte bulunamıyorum benim söyleyeceklerim istediğim yanıtlar burada yok

1 Beğeni

Ben konuyu uzman ekip arkadaşlarıma ilettim. Sizin modem durumunuzu kontrol ederek net bir bilgi vereceğiz. Benden ve arkadaşlarımdan haber bekleyin lütfen.

Ne zaman baba bu Cuma mı

Konu hakkında bir bilgi aldığımda size dönüş yapacağım.