İcralık oldum sayende turknet

Eeeey turknet, turktelekomdan geçerken 180 liraya kadar olan cayma bedelini ödeyecektiniz hani, 4 ay oldu turknete geçeli, 1 haftalık cayma bedelim sayenizde 247,90 lira olarak icralık oldum. Sizi dava ediyorum haberiniz olsun, haberiniz olurken de yazıklar olsun, ayrıca yakınımı getirdim bir ay ücretsiz kullanmayı da 3 aydır tanımlamadınız tekrar yazıklar olsun

TurkNet cayma bedelini ödemez. Cayma bedelini taksitlere bölüp faturana indirim yapar. Cayma bedelini sen ödeyeceksin. Dava açarsan direkt kaybedersin bilgin olsun.

1 Beğeni

180 liraya kadar cayma bedelini ödüyoruz derken ne demek istiyodular peki

120 tlye kadar diye biliyorum cayma bedelini siz ödeyip türknete ödediğinize dair belgeyi atıyorsunuz her ay faturadan 20 tl düşülüyor

1 Beğeni

Keşke abone okurken TurkNet in web sayfasını biraz gezseydiniz, her şey ayrıntıları ile açık açık yazıyor. Telekom a olan faturanızı ödeyin faturanın aslını TurkNet e online işlem merkezi üzerinden iletip cayma bedeli indirimi talep edin. Arkadaşını getir için de her iki abone de (davet eden ve davet edilen) faturalarını son ödeme tarihinden önce ödenmelidir.

1 Beğeni