Huawei ax3 wifi 6 router kullanan var mı

Arkadaşlar bu Huawei ax3 router wifi 6 olarak en ucuz cihaz kullanan varsa deneyimlerini yazarsa memnun olurum almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Ben kullanıyorum 3 adet aldım her odaya mesh ile bağladım gayet memnunum.

fiyatına göre çok iyi ama çok sık güncelleme ekstra bir özellik beklentiniz varsa hiç almanızı tavsiye etmem.

Duvara monte edilemiyor beğenmediğim tek kısım o.

Her odaya ayrı niye aldınız çekim gücü iyi değil mi sık güncelleme veya yeni özellik beklentim yok 100 M2 evde 5Ghz ful çeksin yeter :slightly_smiling_face:

O benim şahsi deliliğim biraz :slight_smile: full çizgi takıntımdan kaynaklanıyor

Ayrıca benim evi biraz fazla demirden yapmışlar sanırım eve girdim mi telefon bile çekmiyor.

Fazla demirden ziyade muhtemelen kolonlardaki demirleri topraklamışlardır. O yüzden sinyal ölüyordur kör noktalarda.

konu ile alakasız fakat. insan bedeni sinyali çok etkiliyor. ana modeme en ölü nokta benim bilgisayarımın bulunduğu oda eğer modeme arkamı dönüp telefonu elime alırsam 5 Ghz de bğalantı hızı 50mbpslere düşüyor modeme döndüğüm an 800 mbps gibi üst düzeye çıkıyor

Usta sen 100mbps kullanmıyor musun nasıl 800 görüyorsun anlamadım

Local ağ hızından bahsediyorum :slight_smile:

modemden 2 oda uzağa gidiyorum local ağ hızım 800 ila 650 Mbps arasında geziyor taa ki bilgisayara oturup modemi arkama aldığım an hız 50 lere düşüyor :slight_smile:

O dediğini ben bilmiyorum local ağ ben modemden aldığım hızı bilirim h298a verdikleri modem gerçekten çöp onu biliyorum :slightly_smiling_face:

hiç kullanmadım :slight_smile: kutusunda duruyor

Olabilir dediğim gibi birde kendi delilğim illa full çizgi çekecek :slightly_smiling_face:

huawei ax3 de 2400 görüyorum bende.

Tabi telefonda wifi 6 olduğu için

Benim cihaz da wifi6 ama router değil :smiley:

Ben hiç bir incelemede 800 geçtiğini görmedim ama siz nasıl gördünüz

Şu local ağ içi hızdan bahsediyorum ben :slight_smile:

O senin modemin 5Ghz de desteklediği hız büyük ihtimalle ac1200 yani bu modemin Türk Telekom verdiği modemden farklı yok aslında ama antenli olduğu için kapsama alanı geniş olabilir :slightly_smiling_face:

Ben de ondan bahsediyorum iki saattir :slight_smile:

Usta ben Huawei router aldım Türk Telekom verdiği modemi kaldırıp yerine Huawei bağladım ont den gelen ethernet kablosu ile ama bağlantı başarısız oldu bilgin var mı eksik yada hatalı bir şey mi yaptım

Huawei router a pppoe şifreni ve vlan id giriyor musun

Giriyorum wan bağlantı hatası falan yazıyor