Huawei ax3 wifi 6 router kullanan var mı

Arkadaşlar bu Huawei ax3 router wifi 6 olarak en ucuz cihaz kullanan varsa deneyimlerini yazarsa memnun olurum almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Her odaya ayrı niye aldınız çekim gücü iyi değil mi sık güncelleme veya yeni özellik beklentim yok 100 M2 evde 5Ghz ful çeksin yeter :slightly_smiling_face:

Fazla demirden ziyade muhtemelen kolonlardaki demirleri topraklamışlardır. O yüzden sinyal ölüyordur kör noktalarda.

Usta sen 100mbps kullanmıyor musun nasıl 800 görüyorsun anlamadım

O dediğini ben bilmiyorum local ağ ben modemden aldığım hızı bilirim h298a verdikleri modem gerçekten çöp onu biliyorum :slightly_smiling_face:

Ben hiç bir incelemede 800 geçtiğini görmedim ama siz nasıl gördünüz

O senin modemin 5Ghz de desteklediği hız büyük ihtimalle ac1200 yani bu modemin Türk Telekom verdiği modemden farklı yok aslında ama antenli olduğu için kapsama alanı geniş olabilir :slightly_smiling_face:

Usta ben Huawei router aldım Türk Telekom verdiği modemi kaldırıp yerine Huawei bağladım ont den gelen ethernet kablosu ile ama bağlantı başarısız oldu bilgin var mı eksik yada hatalı bir şey mi yaptım

Giriyorum wan bağlantı hatası falan yazıyor

Kablo bağlantısı sıkıntı yok çünkü olamayınca türk telekom modemi geri taktım o çalışıyor

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi kullanıcı adı şifre yazıyor onlar değil mi usta modemin içinde olan farklı mı

Tamam bir bakayım ama öyle birşey yazmıyordu kullanıcı adı şifre var

Telekom modeminde yazar o ayar. TurkNet Online İşlem Merkezi’de yazmaz.

Usta şimdi baktım vlan diye bir kutucuk varmış ona tik atıp oraya 35 yazmam yeterli olur mu

Tamam eve gidince denerim teşekkürler

1 Beğeni

TurkNet kullanıyorum

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama pratik olarak aldığınız en yüksek ne kadar oldu?