Hizmetimi farklı bir adrese nasıl naklederim?

Hizmetinizi yurt içinde farklı bir adrese taşımak istiyorsanız aşağıdaki linkten online işlemlere giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan “Destek” menüsünden “Destek Kayıtlarım” başlığına tıklayın.

Buradan “Yeni Destek Kaydı Oluştur” a basın. “Nakil” başlığını seçerek, yurt içi adres değişikliği taleplerinizi iletebilir ya da daha önce iletmiş olduğunuz nakil talebiniz ile ilgili destek kaydınıza detay ekleyebilirsiniz.

DESTEK KAYDI OLUŞTUR

TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden nakil talebinizi bize iletmek için 0850 288 80 80 numaramızı arayın. Karşınıza çıkan menüden 6’yı, oradan da 2’yi tuşlayın. Böylece nakil talebinizi bize iletmiş olursunuz.

Nakil konusunda bilmeniz gerekenler:

Tüm kullanıcılarımız için ilk nakil işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

İlk nakil işleminden sonra tüm nakil işlemleri 108 TL’dir. Nakil ücreti, nakil sonrası ilk dönem faturanıza yansıtılır.

İl değişikliklerinde ve İstanbul’da yaka değişikliklerinde (örneğin Avrupa’dan, Asya yakasına taşındıysanız) telefon numaranız değişir.

Nakil işleminiz ortalama 7 iş günü içerisinde tamamlanır. Hizmetiniz yeni adresinizde kullanılmaya hazır olduğunda, kurulum ekibimiz size 0850 288 80 80’den arayarak kurulum randevusu alacaktır. Kurulum yapıldıktan sonra internetinizi kullanabileceksiniz. (Boş port olmaması, altyapı olmaması ve benzeri sebeplerden dolayı nakil süreniz uzayabilir.)

Nakil işlemleri süresindeki paket ücretiniz, nakil tamamlandıktan sonra çıkan ilk dönem faturanıza indirim olarak yansıtılır.

5 Beğeni