Hızıma ulaşamıyorum

Merhabalar TurkNet’e yeni geçtim.75mbps hız olan pakedi desteklediği için bunu seçtim işlemler bittikten sonra vdsl destekli yeni bir modem aldım ve kurulumu tamamladım.kurulumdan sonra hız testi yaptım ve hızım 12-13 lerdeydi.arayıp sorduğumda ise 1 gün içinde düzeleceğimi yeni geçiş sağladığım için böyle olduğunu söylediler.ertesi gün eve gelip tekrardan hız testi yaptım ve hızım yine aynı çıktı herhangi bir değişim yoktu.ayarları kurcalarken bir şey dikkatimi çekti galiba hâla adsl hız veriliyor bana yardımcı olur musunuz?

Vdsl olarak geçişin yapılması için destek kaydı açın isterseniz. Büyük ihtimalle onlar yapıyordur ama siz yine de bir kayıt açın

Teşekkürler deneyeceğim

Bunun geçişini nasıl yapacağım peki?

Siz hiçbir şey yapmayacaksınız. Uygun port varsa yani port sıkıntısı yoksa gerekeni operatör yapacak. Hattınızı güncelleyecek ve siz
modem kurulumunu VDSL olarak yapıp kullanmaya devam edeceksiniz. Yapmanız gereken bir şey olursa da onlar sizi ararlar ve bilgi verirler

2 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim. Dönüş yaparsanız süreci birlikte kontrol edelim :handshake: