Hızım git gide düşüyor

Merhabalar buradan teknik ekipe kolay gelsin diyorum öncelikle. :slight_smile: Dün internet hattım komple kesildi ve saat 2 gibi civarında geldi. ADSL kullanan bir TurkNet kullanıcısıyım. Hat Değerlerimde 16Mbs Alırken Dün 13 e düşürüldü bu değer ve bugünde 8Mbs e düşürüldü OİM den teknik arıza açamıyorum çünkü bu ayın 3’üne kadar arıza var ama bu süreden önce giderilebilir dior arıza giderildi ama Hayla o yazı kalkmadığı için arıza açamamak dayım bulunmaktayım bende buraya yazıyorum ve hat değerlerimi paylaşıyorum.

hat raporu

Merhabalar, sizin zaten belirttiğiniz gibi bölgenizde altyapı kaynaklı genel bir arıza var sanırım :frowning: Bu yüzden kayıt açamıyorsunuz ve hızınız bu yüzden düşüyor… Genel arızanın giderilmesi için çalışmanın bitmesini bekleyin. Bittikten sonra hala hız kayıplarınız varsa tekrar bir kayıt açın biz inceleyip size eski stabil bağlantınızı vermeye çalışalım…

Şu an için ne yazık ki hem sizin hem bizim yapmamız gereken bir işlem yok. Tam olarak size verilen tarihe kadar beklemeniz gerekiyor…

Ekstra bir durum olursa bana özel mesaj üzerinden yazın. Ben ilgilenmeye size yardımcı olmaya çalışayım.

1 Beğeni

Merhablar özelinize yazdım geri dönüş bekliyorum