Hızım düştü

merhabalar ben yaklaşık 1 hafta önceye kadar 70mbit gibi bir hız almaktaydım ve 3 veya 4 gün önce baktığımda ise hızım 58mbit geçmemektedir destek kaydı açtım neden böyle diye onlar ise bana altyapınız max bu hızı vermektedir dediler fakat ben 58mbit max ise 70mbit hızlara nasıl ulaşıyordum

yönetim dsl ayarları kısımından kararlılık ayarını 10 yaparak tekrar denermisin

anlamadımda nası gireceğim oraya

1 Beğeni

modem arayüzüne gel ip adresini yaz 192.168.1.1 olabiilir oradam yönetim kısımı oradan da dsl ayarı kısımına gel kararlılık ayarı kısımı otomatik olabilir orayı 10 yap ama mevcut ayarını unutma

image
modem arayüzünde böyle seçenekler var burdan nereye gireceğim

yönlendirme ayarına gel orada olabilir bu arada tp link mi bu modem

evet tp link td-w9970

anladığım kadarıyla burdan diyosun

dsl internet kısımından düzenleye bas orada olabilir ayar güncelleme varsa onu da bir denetle

orasıda bu şekilde

burdan ne yapabilirim

tekrar kurulum yaparmısın

tp-link td-w9970 modem kurulum.tp-link modem kurulum-td w9970-tp link kurulum-modem kurulum - YouTube buraya bak 6.dkdan sonrasını izle

başka zaman deneyebilirim teşekkürler yardımın için

1 Beğeni

Hat değerlerinizi ekleyebilirmisiniz?

bundan bahsettiniz galiba

Bu modemde hat sabitleyici özellği yok. Sinyal zayıflaması Hat zayıflaması yüksek. Arada ek vb kabloda ezilme filan varsa düzeltin.

deneyeceğim bunu teşekkürler

1 Beğeni

Önemli değil. Sonuçları paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba, max hız da 15-20mb oynamalar normaldir. Değerlerine baktığım zaman Hat parametre zayıflamaları mevcut. Bunun haricin de bir problem yok. (parametre zayıflamaları küçük bir ihtimal bir sorun yaratabilir) Genel olarak bir sorun yok. Arkadaşların dediklerini uygulayabilirsiniz.