Hızım Bir Anda Düştü

Merhabalar,

Bugün sabah saatlerinde aniden internet bağlantım kesildi. Daha sonra bağlantım düzeldikten sonra inanılmaz bir şekilde hızım düştü.

Normal girilen internet sayfalarını bile açmaz hale geldim.

Sisteminizde yapmış olduğum hız testinde download: 1.87 Mbps upload: 0.21 Mbps çıkmaktadır. İvedilikle bu sorunumun çözülmesini talep ediyorum. İşlerimi internet üzerinden yürüttüğüm için bu sıkıntı bana maddi anlamda da zarar vermektedir.

Saygılarımla,

An itibariyle modem ,splitter, ara tesisat kabloları ve diğer bazı çevresel etmenler tarafımca titizlikle kontrol edilmiştir!

Ancak hiç bir sorun bulunamamıştır.

Saha çalışmasından kaynaklı bir arıza olabilir evinize kadar gelen kabloda sıkıntı olabilir kesinti olduğunda çalışma vardı muhtemelen çalışma yapılırken kablolar zarar görmüştür online işlemler üzerinden arıza kaydı oluşturun tt ekiplerine iletilir kontroller sağlanır

1 Beğeni

Aynı problemi bende yaşadım destek kaydı açtım ve benle telefon görüşmesi yaptılar altyapıda sıkıntı olduğunu ve onayınız doğrultusunda altyapı dönüşümünüzün için telekoma talep ileticeklerini söylediler onayladım ve artık internet hızım eskisinden daha iyi sende bunu deneyebilirsin

1 Beğeni

Merhabalar,
Çok teşekkür ederim cevabınız için.
Destek kaydı oluşturduk ancak ne cevap yazan var nede dönen.
Mağdur da oldum.
Durup duruken bu sıkıntıyla karşılaşmak insanın canını sıkıyor.
Ev içi tesissatı zaten 2 yıl önce komple tt’e yenilettim.
Hatta bir kaç metre ilerimizde direkte olan kutu ile evimin duvarı arasında ki telefon kablolarını da yenilettim.
Umarım en kısa sürede hallolur bu durum.
İnanın sayfaları dahi açmıyor bu hız.
Teşekkürler

Merhabalar,
Daha henüz o aşamaya dahi gelemedik.
Biliyorsunuz destek kaydı açmanın dışında hızlıca bir yöntem yok.
Altyapı da sorun olma ihtimali oldukça yüksek.
İç hat,modem,splitter,içkablolar hatta duvardaki tesisat bile kontrol edildi.
Bir sorun bulamadık.
Aniden olan bir durum.
İdare edilecek bir durum olsa bekleyeceğim de.
Sağolun cevabınız için.