Hız Sorunuu

Belki bir gün o da olur :sunglasses:

1 Beğeni

Saha dolabina gecmek yapadan cikmak mi daha mantikli yoksa kalmak mi sizce
saha dolabi baya yakin binanin dibinde

eğer santral uzaksa hiç durmayın saha dolabına geçin, ama yapa 500 m civarındaysa yapa daha iyidir. arada download farkı olmasa bile yapanın uploadı daha yüksek olur bence. çoğu kişi uploadı daha çok önemsiyor.

1 Beğeni

saha dolabına nasıl gecicem

Kayıt açın VAEden hizmet almak istiyorum diye

Açtım 2 haftadır Türk telekomun bağlantılarının yapılmasını bekliyoruz diyor

Port olmadığından böyle denmiş olabilir. YAPAdan VAE geçerken yeni telefon numarası da veriliyor sanırım o yüzden uygun port olması durumunda ortalama 7 gün içinde geçiş yapılır.

Guncelleme : Turk Telekom fiber geldi yaptigim kontrollerden 90mbps civari alabiliyorum ama suan yapada oldugum icin 5 mbps aliyorum kampanya altyapi degisikligi baslattim saha dolabindan farkli porta takicaklar ve kampanyaya 10tl fazla verip 90mbps hiz alicam

1 Beğeni

Böyle bie mesaj alıyorum fakat sinyal olmamasına rağmen 20mbps gözüküyor düzelir mi . Türk telekom fiber gelmişti 90mbps vdsl 2 ile alabileceğimi söylediler geçiş yaptım bitti. internet 24 saattir sinyal gelmiyor.

@HKN @bekir.kopuz Yetkili birisi va mı yardımcı olabilie misiniz lütfen

Şuanda arızanın çözümünü beklemeniz gerekiyor.

2 Beğeni

T.Telekom ankastreye bakti TurkNet sizi farkli hatta gecirmis dedi ve ankastereye kablo cakilmamis dedi cakti gitti ama sinyal yok hala vae islemi cuma bitmisti

Modem sifre degisiyor mu acaba ? Ben hala adsl kullanici adiyla giris yapiyorum yeni modem sifresi verilmedi.

Hayır dsl kullanıcı adı şifresi değişmez.

1 Beğeni

Sinyal gelmemesine ragmen 20mbps download diyor . Sinyal gelince hizim degisir mi

Nasıl yani ? anlamadım

Modemi resetledim. DSL yandi bastan kurdum fakat bana baglantiyi adsl olarak veriyolar. Vdsl olarak baglanti alamiyorum. Teknik bilgilerde vdsl gosteriyor fakat degil

Degisik bir durum icinde kaldim teknik bilgilerde vdsl modem bulusuyor diyor ama suan modem adsl de ve vdsl de iken internet gelmiyor

ADSL olarak hiz testi yaptim 15 ila 20 arasi aliyorum.