Hız Sorunu (Mutlu Son)

Arkadaşlar bugün sizlerle mutluluğumu paylaşma amacıyla bu konuyu oluşturuyorum, 2 yıldır yaşadığım hız sorunu şu andan itibaren sona ermiştir, anlık olarak altyapım önceden 16 megabit zor veriyordu, bugün TT altyapı ekibi sabah sabah aradı ve altyapınız anlık 85 megabit ara ara 100 megabit hız verdiğini sorununuz çözüldü artık dedi, o an öyle bir heyecan yaptım ki evde şınava yattım, arkadaşlar belki bazı kişilere basit gelebilir ama o sorun için öyle çabalar sarf ettim ki sonuca ulaşamadım 3 tane iss değiştim ve 2k cayma bedeli ödedim şu andan itibaren hiçbir sorunum kalmadı buradan TurkNet Destek Hattına ve sorunumu çözen TT Altyapı Bakım ekibine teşekkürlerimi sunuyorum umarım çok açık gelecekleri olur.

4 Beğeni

bu da eskiden sık sık yaşadığım problem artık hiç yaşamıcam.

3 Beğeni

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim, umarım böyle sorunu bir daha yaşamazsınız. Güle güle kullanmanız dileğiyle. :rocket: :rocket:

2 Beğeni

Teşekkür ederim umarım yaşanmaz

Umarim yasanmaz ama ilk gunler aylar rahat kullaniliyor kapasite doldumu sorunlar baslar vdsl kullanıcısı iseniz tamamen sans

Bulunduğum bölgede boş port yok dolaplar dolu olduğu halde bu değerleri alıyorum vdsl kullanıyorum yakında turk telekom fiber yapıcak

Sorunsuz ve keyifli kullanımlar dilerim :blush:

Keyifli kullanımlar dilerim :hugs: umarım bölgenize GİGAFİBER hizmeti de ulaştırılır daha yüksek hızlara çıkabilirsiniz.

100 megabit bile bu kadar mutlu ediyorsa :slight_smile: 1000 düşünemiyorum.

1 Beğeni

1000 gelsin bizim buraya yapanın heykelini dikicem öyle adam nerde

Merhaba @shieda, konunuzu şimdi görüyorum kusura bakmayın :frowning:

Sorununuzun çözülmesine ve yüksek hızları almaya başlamanıza çok sevindim :smiling_face_with_three_hearts: Farklı bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğu zaman bana buradan ulaşabilirsiniz. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

Bizimde sürekli hızımız düşürüyorlar vede internetimizi kesiyorlar turtelekom diyor suçlu TurkNet TurkNet diyor suçlu turktelekom geçenlenrde turtelekom yetkilisi modemine 100 mb getirdim hadi TurkNet çıkarsın hakikaten de TurkNet hızımı yükseltemedi TurkNet bizden kurtulmak istiyor açıkçası o kadar derdimi anlatıyorum bir çözüme kavuşturan olmadı

vallaha arkadaşlar türk telekom banada altyapın max 25 megabit destekliyo diyordu bugün 100 ü görüyorum pek inanmayın tt dediğine iss’lere suç atar ama asıl suçlu onlar

anlık hızım eskiden 25 megabit destekliyo diyorlardı

1 Beğeni

Herkesin en yüksek hızlarla bağlantı gerçekleştireceği bir zaman gelse artık :frowning:

Daha iyisi gelecek sabıır :pray:

1 Beğeni

gigafiber :slight_smile: (20 karakter)

Şimdilik o değil ama inşallah o da herkese zamanla :rocket:

1 Beğeni

bana göre daha iyisi gigafiberdir.

Öncelikle sorununuzun çözülmesine sizin adınıza çok sevindim. Keyifli kullanımlar dilerim.
Peki yaptığınız şeyleri de paylaşabilir misiniz? TT’la nasıl başa çıktınızda altyapınızı iyileştirdiniz?

Bundan 2 yıl önce tarafımda bir altyapı bakım çalışması gerçekleşti o zamanlar D-smart adlı iss’e aboneliğim vardı, bakım çalışması sonrası internetim tamamen gitti (koca mahallede tek benim) 1 ay boyunca internetimin gelmesini bekledim ve sonunda geldi, geldiğinde 1 megabit hız alıyordum arıza kayıtları açıp duruyordum D-smart bir türlü yardımcı olmuyordu bazen yüzüme kapatıyorlardı, TT müdürlüğüne dilekçe yazdım bir işe yaramadı ve sinirlendim D-smart aboneliğinden çıktım ve 1.500 TL cayma bedeli ödedim, TurkNet’e geçiş yaptım ve aldığım maksimum hız ‘‘25’’ megabit olarak gözüküyordu biraz destek kaydı açtım düzelmedi aradan birkaç ay geçti bir TurkNet müşteri hizmetleri isterseniz tekrardan deneyelim Burak Bey dedi bende peki dedim sabahın 9 muydu öyle birşeydi beni bir numara arıyo Burak bey hız sorununuz tamamen çözülmüştür anlık hızınız 100 megabit gözüküyor dedi, o an inanamadım ve direk bilgisayar başına geçip hız testi yaptım, o an o kadar mutluydum ki anlatamam.

1 Beğeni