Hız Sınırlandırma / Kopmalar

Merhabalar , üç gün öncesine kadar bir sıkıntım yok çünkü teknik ekip ile konuşup ayar yapıp sorunu çözmüştük fakat bir haftadır ev telefonumda çevir sesi olmadığını fark edince kayıt açtım oradaki arkadaş sistemde tanımsal bir sıkıntı olmuş düzeltim diye geri dönüş yapmış. Fakat bilmediği şey benim internet ayarlarımıda bozmuş olduğu. Şu an dsl geliyor 10sn internet var sonra geri gidiyor sürekli kopma halinde şimdi allahtan hız 9da kaldıda snr azıcık yükseldi girebildim foruma. Ayrıca yapa profillerini değiştiremiyorum. Her neyse sizden tek istediğim şey beni oyun profiline çekmeniz fast path aktif yani ping yaşıyorum diğer profillerde. Ayrıca hızımın max değilde azıcık azalmasını istiyorum 9mbps civarı.

Öyle bir ayar şansı yok. Eğer oyun profiline geçmek isteyip geçemiyorsanız kayıt açın. Hat değerlerini atabilir misiniz?

Öyle bir ayar şansı olmasaydı daha önce yapamazlardı değil mi?

oyuna geçememek problem değil burada, önemli olan hızı düşürüp snr yükseltmek.

[Resim Kaldırıldı]

O zaman kesintisiz profile geçmek için kayıt açın. En yüksek snr değerini orada alırsınız.

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi ping olmaması için oyun profilinde olmam gerek ama hızında düşmesi gerekli, bütün olay bu.

Bunu sağlayan bir profil yok. Ama isterseniz kayıt açın düşük bir ihtimal de olsa belki bir şey yaparlar

Üç gün oldu ama dönüş yok, o ona iletiyor o ona. Otomatik mesajlar hep, bir kişide ne yazmış bu adam diye okumuyor maalesef. Yapacağı iki tuşa basmak. Sadece zaman kaybı şu an