Hız neden boyle

Herkese iyi aksamlar gecen hafta TurkNet 'e internet talep ettim hemen iki gün icinde kurulum yapiĺdı hız testi yaptım 10 gecmedi bende paket yükselttim indirme aynı oldu fakat yükleme 8 cıktı degisen baska birsey olmadı modem tekrar tekrar kurdum degisen birsey olmadı

Hattinizda bir sorun görünmüyor. Modemin yeniden 0layip yeniden kurulum yapar mısınız? Yeniden kurulum yaptıktan sonra tekrar kablolu bir şekilde test yapar mısınız ? Kablolu olarak test yapmadan önce lütfen internet driverlerinizin güncel olduğundan emin olun.

Ve yaptığınız kablolu hız testini SS alıp buraya ekleyin lütfen.

Iki gündür modemi kac kere sıfırladım pc de 14 15 oluyo degisen birsey yok
TurkNet le alakalı bi durum mu bu gece gündüz bakıyorum aynı

Lütfen Hız testini modeme ethernet kablosu ile bağlanıp yapar mısınız? Çıkan sonucu SS alıp buraya da atar mısınız?

Ozan bey lütfen bu şekilde resim atar mısınız

Garip bir durum var Ozan Bey, Sizden ricam eger mevcutta arıza kaydınız yoksa, Online işlemlerden arıza kaydı bırakın ve dönüş bekleyin.

Arıza kaydım var bugün 1 diye cevap vermişler ne demekse 1 yanın da destek kaydı actım

Modem arayüzü bilgilerini atarmısınz

Hangi bölümü atacagım tam olarak

Modem markanız nedir?

Keenetic omni dsl kullanıyorum

modem arayüze girip bu kısmı atarmısn

Konu üzerinde hat değerleri mevcut.

Türknetin değerleri farklı olabilmiyor mu denk geldim sanıyorum.

Değerler aynı başka bir cihazdan denediniz mi? Hız testini.

Denedim degisen birsey olmadı arıza kaydı biraktim yarın türktelekom ekipleri gelecek cihazla bakacaklar modem arayüzünde cıkan sonucun aynısı ellerinde ki cıhazda cikacak bizlik birsey yok bizden almazsan böyle ugrasirsin deyip gidecekler

Bu tür sorunlar Türk Telekom’un alt yapısından kaynaklanan problemlerden yaşanıyor genelde. Bunun çözümü ne yazık ki Türk Telekomlu bile olsanız çözümü olmuyor. Eskiyen alt yapıyı onarma çalışması yok sadece var olanı halka sunma ve olan ile yetinme projesi olduğundan düşük hız ve stabil olmayan bağlantılar ile internete bağlanan müşteri potansiyeli gütme stratejisidir bu :slight_smile: