Hız Değerlerim

İyi günler. Yaklaşık 2 günlük kesintinin ardından internetim geldi ve hız değerlerimde aşağıdaki gibi değişme oldu. Sizce bu hat değerleri normal mi?

eskiden ttnetin verdiği modemi kullanıyordum. Orada 0 yazıyordu. forumda iss’lerin verdiği modemlerde bazen hat zayıflaması vs gözükmüyor dendi.

ben yaptım (20 karakter)

teşekkür ederim. Hayırlı günler

1 Beğeni

Usta bu yenilenen online işlem merkezine teknik bilgiler bölümü gelmiş bende modem buluşmuyor yazıyor sende durum nedir bir bakar mısın

Önceden yoktu bu bölüm yeni gelmiş VDSL vardı fibere geçişte kaybolmuştu yani sende de buluşmuyor yazıyorsa normal o zaman

Onlıne süren ne kadar gözüküyor senin

Ben bugün senin önerdiğin Huawei router aldım şimdi ben bunu gpon dan gelen ethernet kablosunu router wan portuna mı takacağım Türk Telekom verdiği modemi komple rafa kaldırıp

Ben bu Huawei kurulumu izledim türknetin verdiği kullanıcı adı ve şifre girdi o kadar vlan id ppoe dediğin valla bilmiyorum ne anlama geldiğini

Vlan id nedir nasıl öğreniyorum arayüzde birde kurulum yaptıktan sonra daha iyi bir performans için yapacağım bir ayar var mı sen bilgilisin bu konuda vaktini alıyorum helal et :slightly_smiling_face:

Tamam teşekkürler incelerim

1 Beğeni

Açtığınız diğer konunuza yazmıştım @fb1907. Sorununuzun çözülmesine çok sevindim. Bir yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman bana özel mesaj üzerinden de istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Sorun çözüldü. İnternetin bağlı olduğu dolapta sorun varmış.

1 Beğeni

İzninizle konuyu kapatıyorum. Diğer konunuz ve özel mesaj üzerinden iletişimimize devam ederiz.

1 Beğeni