Hız değerleri

gençler ve genç kalmak isteyenler. altyapı 72 mbps kadar destekliyor sizce değerleri belirli bir hızda sabitlemeli miyim. 50 mbps kullanırken daha stabil hız alıyordum. sabitleyeceksem nasıl yaparım modem tenda ac1200

1 Beğeni

Modemde snr ayarı yapma özelliği varsa eğer snr düşürüp yükselterek altyapına en uygun hızı deneme yanılma yöntemi ile bulabilirsin.
Tavsiyem snr’yi 10dB‘nin altına düşürme ki crc fec birikmesi olmadan daha stabil bir şekilde kullanabilesin.
Eğer snr ayarı yapılamıyorsa 50de kal yada max 60a sabitlettir.

Modemim tenda ac1200 snr ayarları yok baktığım kadarıyla 10.3 DB yazıyor ayarlanmıyor. Admin kullanıcıyla girdim modemin ara yüzünde 2 hesapla daha giriş yapılabilir yazıyor biri “destek” kullanıcı biri de “kullanıcı” hesap adıyla. Acaba destek hesabıyla giriş yapınca mı değerler değiştirilebiliyor. Snr ayarı yapılmıyosa 72 mpbs kadar hız alıyorum kaça sabitlemem gerekir

10.3 ise çok iyi bu şekilde kullanın. Bölgesel yoğunluktan dolayı tam 70i göremeyebilirsin.
Bu şekilde kullanmanı tavsiye ederim.

Sabitliyimde diyorum dalgalanma olmasın eskiden 3 kişi de görüntülü konuşsa sıkıntı olmuyodu şimdi bir kişi konuşsa sıkıntı oluyor