Hız artırılması sonrası Dsl ısıgı söndü

Merhaba ayın 2 sinde hızımı 35 mbps den 100mbps ye çıkartmak için destek kaydı açmıstım hat değerlerim çok iyiydi 100mbps kaldırabilir, hızım tam artırıldıgı anda bir anda dsl ısıgı ve internet ısıgı söndü ben de yeniden kurulum yapmam gerektini sandım ama yapmamam gerekiyormus sonra yeni destek kaydı açtım dsl ısıgı yanmıyor diye ayın 2 sinden beri internetim yok sorun su benim online derslerim var mobil verim de bitti suan derslere giremiyorum nezaman hallolur bilgi verme sansınız var mı ? Hiç yanmıyor yanıp sönmüyor bile.

abone no: 1937523
destek kaydı no: 46933240

Evet, bu durum da bekleyip gelmediği halde modemimizi kapatıp açmamız lazım.

Sinyal sorunu olabilir, ekipler detaylı kontrolü yapacaktır. Arızamızı takip edelim…

1 Beğeni

Ara ara modemi kapatıp açıyım mı şimdi

İnternet ışığınız hiç olmadığı zaman fiziksel bağlantınız yok veya sinyal verilmemiştir, iç hat kontrol edilebilir…

muhtemelen sinyalle alakalı çünkü iç hatta hiç dokunulmadı ve çok iyiydi hat değerleri bir de daha önceden eletrikçiye baktırmıstık iç hattın temiz ve sağlam oldunu söylemişti, internet tam yeni hıza çıkartıldında gitti.

ayın 2 sinden beri bekliyorum arıza için ama hiç geri dönüşte yok öyle bekliyor yazdımda da gerekli tüm aksiyonlar alınmaktadır yazıyolar sadece bu sorun nezaman düzelir dersleri kaçırdım hep internet yok diye.