Hırsızların fiber kutu sökmesi

Merhaba TurkNet gigafiber kutusunu hırsızlar sökmüşte acaba tekrardan getirip bağlantısını sağlayabilirmisiniz @EFG @Baran

Ulan işine de yaramaz niye çalmış ki

1 Beğeni

Merhaba,

Plastik kutusunu alıyorlardır.

Merhaba @Jester02, çok üzüldüm :confused: Bir görüntü alabilme şansımız var mı? Uygunsanız kutunun konulduğu ve şu an boş olan yeri fotoğraf çekip atar mısınız?

Tabii adresinizi de il,ilçe,mahalle ve sokak bilgisi şeklinde müşteri numaranızla birlikte özel mesajdan rica edeceğim.

1 Beğeni

Telekomcu yapmıştır hırsız ne yapacak sanki onu içinde altın mı var?

3 Beğeni

@EFG dmden ilettim enes bey

Mesajınızı aldım. Arkadaşlarıma hızlıca durumu iletiyorum.

trajikomik bir olay yaşadım bir hafta önce siz böyle deyince hatırladım vdsl arızası için gelen ekip bana boşver vdsl yi geç türknetin fiberine benimde apartmana koydular manyak bişey ben telekomdayım bana internet ücretsiz ama ben bile TurkNet 'e geçtim.
Demişti :smiley:

1 Beğeni

Vay hayinler vay çalmislar bende ondan korkuyorum bi gun çocuk gelip fiberi kesecek diye

Ben konuyu ilgili ekiplerime ilettim. En kısa süre içerisinde bu durum için aksiyon alınacaktır.

1 Beğeni

Öyle demeyin. Ben zil anahtarlarını çalanı gördüm. Hala gittiğimde bir dairenin zilinin anahtarı yok. :joy:

1 Beğeni

Allah beterinden korusun diyelim :pray:

3 Beğeni

Böyle olursa tüm açıktan çekilen fiberler tehlikede o zaman. Telekomla TurkNet sıkıntı yaşayacak.

3 Beğeni

Bence bu ihtimal dışı ama velevki doğru ve benim başıma gelse buradaki Telekoma ait bütün kabloları ve saha dolaplarını tahrip ederim.

Eskiden örneğini görmüştüm. Telefon ankastresindeki başka abonelerin telefon kablosunu mu neydi kesip gitmişlerdi telekomcular.

Ben bu lafı birkaç ay önce dedim hırsızlar Çalar fiber kutusunu biri de demişti ki alsalar ne yapacaklar

havai fiber çekmenin sonuçlarından biri… işine yaramasa bile kafası güzel biri alıp gidebilir.

Bu durumun havai ile alakası olduğunu düşünmüyorum diğer ISS larında kutuları aynı şekilde montajlanıyor.

tamam işte dışarda duran ufak bir kutu sonuçta kafasına esen alır gider Türkiye burası…

Açıkçası sonlandırma kutusu çalan kişinin ne işine yarayacak merak ediyorum :man_shrugging:t2:

2 Beğeni