Her saatin aynı dakikası internetim kopuyor

Yaklaşık 1 hafta önce çok nadir olan internet kopmalarım için saha ekibi talep ettim, gelen arkadaşlar iç tesisatta sorun var şuanda eve internet almanız mümkün değil dediler halbuki daha 1 dakika öncesine kadar kullandığım ve hızı tam olarak 45 46 Mbps olarak alıyordum, herneyse dışarıdan modeme bir kablo bağladılar siyah bir bantla yapıştırıp gittiler, saha ekibi bunu yaptıktan sonra bir haftadır saatin ne olduğu farketmesizin her saatin 16. Dakikasında stabil olarak hiç şaşmadan 30 saniyelik kopmalar yaşıyorum, bu kadar dakik kopmaların ne kablo ne iç tesisat nede benim tarafımdan olduğunu düşünüyorum, sanki planlı bir program her saatin 16. Dakikasında interneti kesip tekrar bağlıyor modemde internet kırmızı olup ardından yeşil oluyor yardımcı olabilir misiniz

Hat değerlerini ve kopma sırasında modemde çıkan logları paylaşır mısın

Modem arayüzünde gezinirken şöyle birşeyle karşılaştım DHCP sunucu kiralama süresi diye orası tam 1 saat olarak görünüyor bununla alakalı olma ihtimali nedir.

tam olarak neyi nereden alabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz, modem zyxel vmg3312-b10b

Merhabalar, destek kayıt numaranızı benimle paylaşır mısınız?