Her gece 03:00'da DSL kesilmesi

Merhaba. Her gece saat 03:00’da internetim kesiliyor bundan birkaç hafta önce il genelinde birkaç gün sürekli kesintiler oldu fakat şu anda kesintinin sebebi Turknet mi TT mi bilmiyorum bile OİM’e yazmak istemiyorum çünkü hiç faydalı bir cevap verildiğini görmedim o yüzden buradaki yetkililerin daha çok yardımcı olacağını düşündüğüm için de buradan yazmak istedim. Bu kesintilerin ana sebebini nasıl bulabilirim? Bu kesintileri yaşayacağımı bile önceden öğrenemiyorum 1-2 olur da son bir iki aydır yaşadığım kaç tane sıkıntı hatırlamıyorum bile. Yazarken de şu anda şöyle bir şey oldu: IP adresimi 100.78.x.x şeklinde atıyor CGN havuna attı ilk kez ve internete çıkamıyorum böyle saçma bir şey olabilir mi bu ne saçmalıktır CGN attı tamam da internete çıkamıyorum neden böyle bir şey yaşıyorum şu anda? Lütfen biri yardımcı olsun eğer Turknet ile alakalıysa ISS değiştirmeyi TT ile alakalıysa da şikayet etmeyi düşünüyorum.

Yaşanılan sorun ile ilgili öncelikle bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçmenizi öneririm.Sorun TT kaynaklı değil ise OİM üzerinden Destek Kaydı açmanızı öneririm.

annen aramış tt yi kesin 3 te yatsın zıbarsın o saatte ne interneti gece uykusu gibisi yok demiş :slight_smile: