Haziran 2023 Fiyat Garantisi Siteden Kaldırıldımı?

Turknette öyle bir durum yok

1 Beğeni

Sanki 2021 başından beri zam gelmiyormuş gibi yazmış webtekno oysa her ay birim fiyatına küçük küçük giydirme yapıyorlar :man_shrugging:

Yahu onlar kucuk buselerdi simdi alt dudak alacaklar kesin :joy::joy::joy:

Admin arkadaşlar merak etmeyin zam gelmiyor gelse haberi gelirdi diyorlar ama söz verdikleri mevcut kullanıcılara haziran ayını erkene çektiler fatura yükselme durumunu şimdide sitede yazılan fiyat garantisi yazısı kalktı bence kimse emin olmasın o zam erkene çekildiğindede söylemiştim heran yeniden güncelleme gelebilir fiyata turk telekomun zamlarından sonra

Damlaya damlaya göl olur boşuna dememişler.

bulunduğum lokasyonda, kablo net ve süper fiberi mevcut, tt fiber yok, hattım TurkNet yeni fiyatı ve sabit ip ile birlikde 150 160tl ban dına dayanacakdır, ancak süper den 200tl ye tahahütle 200mbit alabilme ihtimalide açıkcası beni zorluyor.

1 Beğeni

Böyle olanak tanıyan firmalara kesinlikle bulaşmayın, kurumsallık ile yakından uzaktan alakaları yok.

Datacenter olarak o firmanın müşterisiyim ve oldukça başarılı ve ilgili ve kurumsallar . Bireysel olarak internet müşterileri değilim fakat tavsiyem üzeri 3-4 arkadasımı uye yaptım birebir yakın çevremde en ufak olumsuzluk yaşamadık açıkçası üyelik sürecinde ve sonrasında .

Bu arada TurkNet kurumsal müşterisiyim ve an itibari ile en uygun fiyata en fazla içerikle Turknetten hizmet alıyorum şu an için ve zam planlanmadığı söylendi. An itibari ile benlik bir sıkıntı yok ha TurkNet te ön ödemeli olduğu için acaba o tarz bir imkan varmı diyerek merak ettim ki olsaydı peşinen 1 yıllık öderdim keyfime bakardım 1 sene :slight_smile: Ha ilerleyen sürecte olduda zam oldu olabilirde tekrar değerlendiririm o gün o günkü duruma neresi işime geliyorsa o firmaya taşırım taahütsüz olmanın güzelliği bu :slight_smile:

Aslında baya mantıklı ama, şirket için ani kur değişimi, maliyet artışı bunu aleyhine çevirebilme riski olduğu için birçok firma bu işe bulaşmıyor ki, haklılar da.

Su anki durumda firma aleyhinde olacak bir durum bu sartlarda :slight_smile: