Haziran 2023 Fiyat Garantisi Siteden Kaldırıldımı?

Haziran 2023 e kadar verilen zam yok garantisi web sitesinden kaldırıldımı acaba göremedim . Tekrar zammı geliyor ?

Umarım gelmez. Ama kaldırıldığına göre :frowning:

Eğerki gelirse zaten ben kurumsal aboneyim açıkçası eski bir abonede değilim fakat TurkNet 'i seçme sebebim haziran 2023 e kadar zam olmayacağını düşünmemdi alternatifleri değerlendirmeye başlarım. Ki sanırım bireysel tarafta firma gene zammı geriye cekerek verilen bir söz noktasından farklı bir uygulama yaptı benim gözümde ciddiyetini ve güvenilirliğini yitirir firma.

harbi yok inş gelmez ya

Merhaba

Fiyatta sadece bireyseller için 140 TL olacak.

Kaldırması manidar olmuş . Eğerki yaparsa bu ikinci kez verilen bir sözden geri adım atmak olur.

Benim için sorun yok o zaman şu anlık :slight_smile:

1 Beğeni

sadece bireyseller için derken

Ben kurumsal aboneyim biz şanslıyız :slight_smile:

Bireysel : normal kullanıcılar
Kurumsal : firmalar ve iş yerleri

Kurumsallarla ilgili değişiklikler olursa haberdar ederim.

sağolun bilgilendirme için :slight_smile:

1 Beğeni

bireyseli biliyorum niye sadece bireyseller için dediniz onu anlamadım

Sadece normal kullanıcılar için geçerli olduğunu vurguladım.

Imkanı olan arkadaslar kurumsala taşısın bence aboneliğini , hem daha uygun 129 TL hem voip te var numara veriliyor size 1000 dk her yöne veriliyor hemde modem veriliyor abonelik boyunca müşteri hizmetleri farklı , aynı günmüydü 24 saat içinndemi yalan olmasın teknik ekip geliyor vs. artıları çok

Merak etme gelmiyor gelse zaten çoktan haber gelirdi. :slight_smile:

1 Beğeni

evdeyiz iş yerimiz yok :grinning:
hem GigaFiber de de müşteri hizmetleri varmış

yahu tanıdıgın birisinin firması uzerine yapma sansın yokmu :slight_smile: kağıt ustunde firma olsa bile olur neticede. resmiyette firma olucak :slight_smile: hem firma faturayı masrafada işler :slight_smile:

aman boşver zaten ayrıcalıklı olacam ona gerek yok

1 Beğeni

Bireysel kullanıcı sayfasında da kaldırılmış yazı. Henüz gelmiyorsa da yıl içinde gelecek gibi : P

bunuda gördükten sonra gelmemesi imkansız :slight_smile:
Turknette önden ödemeli atıyorum 3-6-12 ay gibi bir imkan varmı
Bu tarz imkan tanıyan firmalarda var yanılmıyorsam