Hattım farklı dolap üzerinden bağlandı?

İyi günler evim müstakil hızım 100 mbps vdsl santral mesafem 35 mt. TurkNet abonelik başvurdum paket 100 mb tanımlandı ekipler geldi benim evimin yanında anstea kutusu vardi ekipler benim kutudan çekmedi farklı kutudan çektiler hızım 70 görür ancak dedi lütfen abonelik iptal etmek istiyorum bu kadar rezalet olmaz
Kendi evimde kutu var ama gelen ekipler arka mahalledeki kutudan çekti hattı lütfen yetkiler gereğini yapın

1 Beğeni

Öncelikle yaşadığınız durum için üzgünüz. @EFG konuyla ilgili en kısa süre de sizinle iletişime geçecektir.

Ne geri dönüş olur hocam

@EFG forum yöneticimiz. Elin den geldiği kadar yapabileceği birşey var ise yardımcı olacaktır. Malum hafta sonu. Müsait olduğu en kısa sürede yazacaktır. Bu süreçte sizden biraz sabır göstermenizi istiyorum :pray:

1 Beğeni

Merhaba

İlk destek kaydı açarsanız arkadaşlar konuya daha iyi bakacaktır.

Destek kaydı açamıyorum çünkü destek kaydı vs yeri açılmadı hala telefon ile ulaşamıyorum

1 Beğeni

Mesaj olarak abone no atar mısın. Yetkili arkadaşıma ileteceğim .

Sende bize ulaşın yazıyor ordan bir dene .

Bize ulaşında aktivasyon destek kaydı var 24 saat oldu oraya yazalı daha arayan dönüş yapan yok

1 Beğeni

@EFG hocam yardımcı olma ihtimaliniz var mı

Merhaba, size gelen ekip TT ekibimiydi?

Merhaba @iflay8, müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden iletir misiniz?

1 Beğeni

Özelden nasıl mesaj atacağım bilmiyorum
Profinize girdim herhangi mesaj bölümü göremedim

1 Beğeni

size mesaj attım yazar sınız ordan kendisine iletirim.

Gönderdim size inşallah gelmiştir

1 Beğeni

@EFG arkadaşıma attım gördü. mesaj atamadığın için yazmak zorunda kaldığımıda söyledim.

Teşükker ederim bundan sonra sonuc nasıl olacak nasıl ulaşırım kendisine veya kendi bu forumun altına yazar mı

1 Beğeni

evet yazar veya seni merkezden ararlar bilgi verirler. :pray: her türlü bilgi alırsın merak etme .

2 Beğeni

Teşekküler hocam bekliyorum

@iflay8 , müşteri numaranı aldım. İçeriye dönüş yapıyorum. Gelişme oldukça haberleşiriz.

Allah razı olsun hocam bekliyorum umarım güzel sonuçlanır

1 Beğeni