Hat fi̇zi̇ksel durumu kapali

MERHABA 10.09.2020 TARİHİNDE BAĞLATTIĞIM TurkNet İNTERNETİME HALA SİNYAL ALAMIYORUM. TurkNet 'e GEÇTİGİME ÇOK PİŞMAN OLDUM 20 GÜNDÜR İNTERNETİM YOK .

Arıza Kaydı Teknik Durum Bilgileri

Arıza kaydı teyit aşamasında Teknik Durum Bilgileri

Hat Fiziksel Durumu : KAPALI

Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK

NmsHızProfil : 35M/32K.PRF|6M/32K.PRF

Upload Çıkış Gücü : -12.3

Download Çıkış Gücü : 1.1

Upload Kapasite Hızı : 61540 kbps

Download Kapasite Hızı : 147682 kbps

Upload Mevcut Hızı : 0 kbps

Download Mevcut Hızı : 0 kbps

Upload Noise Margin : 44.7 dB

Upload Attenuation : 1.5 dB

Download Noise Margin : 32.5 dB

DownloadAttenuation : 0.0 dB

Kurulum ekipleri internetinizi kurmaya geldi mi?

Kurulum ekipleri başlangıçta geldiler , sadece sinyal olup olmadıklarına baktılar. Benden belgeleri kimlik fotokopimi alıp gittiler. Ondan sonra aynı gün Türk Telekom ekipleri geldi ama hala sinyal yok modemimde 20 gündür

Benimde öyle ilgilenen kimse yok. Cevap veren yok. Uzun zaman beklemeden kapattırmak en mantıklısı gibi geliyor. Benimde 6.gündeyim. Çözülecek gibi de durmuyor. Çünkü tamamıyla TT nin elinde yani TT yardım etmek isterse. Gittim bizim abonelerimiz öncelikli vakit kalırsa belki geliriz dediler

TürkTelekom 'a gittim ve aynı gün gelip bağlantıyı sağladığını söylediler. Fakat ortada hala sinyal yok bu durumu TurkNet hala çözmüyor geçtigime geçeceğime bin pişman ettiler.

Modem kurulumunu doğru yaptığınızdan emin misiniz? Modeme sinyal gelmiş durumda gibi

1 Beğeni

Sinyal hiçbir türlü gelmiyor . Bunu TurkNet ekiplerinin gelip çözmesi gerek 21 gündür Türkneti bekliyorum . Gelmezlerse 2 gün içinde iptal edeceğim.