Hat Değerlerinde Sorun

Portumda mı arıza var bilinmez haftalardır crc hatası alıyorum ve bugünde hat değerlerim kafayı yedi. Yardımcı olursanız sevinirim. @EFG @ModeratriX @Hakan.Yildirim
HAT KAFAYI YEDİ

Değerler çok garip ama sinyal değerlerinin bu - değerde olması normal değil gibi. Devre değişikliği isteyebilirsiniz

Merhabalar, sorun ile ilgili hızlıca destek kaydınızı oluşturup detaylarını eklerseniz arkadaşlarım hizmetinizi inceleyip size bu konuda yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Var olan destek kaydı üzerinden tt ekiplerine iş emri gönderildi. Teşekkürler

2 Beğeni

Eğer süreciniz beklenenden uzun sürerse bana direkt olarak özel mesaj üzerinden yazın. Ben size yardımcı olmaya çalışacağım.

Haftalardır uğraşıyorum zaten hocam. Crc hız düşüklüğü derken birde bu başladı. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar

1 Beğeni

CRC ve FEC hatalarını biliyorsunuz ki ben takip ediyorum. Gelişme oldukça size açılan konudan zaten bilgi veriyorum. Anlayışınız için ben teşekkür ederim.

2 Beğeni

Hocam iyi akşamlar. Bugün işlem yaptılar ama benim tarafımda sorun var deniyor. Port değişimi istedim ancak yapılmamış. Siz yardımcı olur musunuz?
@EFG

bi degisik bendede (2 -3-4db de 2 gunde 100 crc yok )7-8-9 db alinca 2 gunluk 20k.geciyo anlamis.degilim